عمده-crime unit جستجو برای از دست رفته جدید وست مینستر زن

Nirla Sharma, 44, نشده است دیده می شود پس از پنج شنبه شب

جدید وست مینستر اداره پلیس است که به دنبال به کمک در محل 44 ساله New Westminster ساکن Nirla Sharma. NWPD جزوه

جدید وست مینستر عمده پلیس-جرم واحد در حال بررسی ناپدید شدن Nirla Sharma. 44-سال-از گذشته دیده می شد یکشنبه حدود ساعت 9 بعد از ظهر در خانه اش در 300-بلوک لارنس خیابان جدید در غرب است.

خانواده او گفته پلیس او به رختخواب رفته و با پوشیدن لباس خواب صورتی و T-پیراهن صورتی. اعضای خانواده شنیده مقابل درب سنج در حدود 4 صبح اما شارما که به طور معمول می رسد به کار در B. C. آبی در ونکوور در حدود 6:30 صبح نمی آن را به کار و نه شنیده شده است از آنجا.

در چهارشنبه شارما خانواده در یک کنفرانس مطبوعاتی شفاعت برای پاسخ.

“اگر شما فقط ترک خوب است اما فقط اجازه دهید ما می دانیم که در آن شما هستند” گفت: دختر ونسا Sharma, 20. “ما فقط می خواهیم به شنیدن از شما است که شما سالم هستید و شما و صدا و است که هیچ چیز را برای شما اتفاق افتاده است.”

پسر Rilesh Sharma, 19 مبارزه اشک به او خطاب مادر به طور مستقیم.

“مادر اگر شما در حال تماشای این لطفا اجازه دهید ما می دانیم که در آن شما هستند. ما از دست شما.”

کنفرانس مطبوعاتی بود و فقط یک بخشی از یک کمپین تهاجمی به رهبری دختر ونسا به منظور بالا بردن آگاهی عمومی در مورد او و مادرش ناپدید شدن.

“من فقط می توانید اجازه دهید شخص دیگری آن را انجام دهد. من نیاز به وجود دارد,” او گفت: Postmedia چهارشنبه. “من نیاز به می دانم که من انجام داده ام همه چیز را که من می توانم.”

علاوه بر مصاحبه ها و رسانه ها حضور چهار شنبه, ونسا روز را صرف قرار دادن پوستر در سراسر مترو ونکوور و پست در سراسر منطقه در فضاهای دیجیتال.

“من انجام داده ام پرداخت Instagram پست و که در حال حاضر 10 ، 000 نفر رسیده,” او گفت:. “هر رسانه های اجتماعی و خروجی است که ما در حال رسیدن است و ما در حال قرار دادن آن وجود دارد.”

پلیس در حال درمان جدید غرب که در سمت چپ او و کلید و کیف پول و تلفن همراه در خانه به عنوان یک خطر بالا فرد از دست رفته.

“ما بسیار نگران برای خانم شارما چرا که او نشان داده است تا برای کار و وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا او را ترک در 4 صبح او بدون گفتن هر کسی را به هر یک از وسایل شخصی او است که از شخصیت او گفت:” جدید غرب پلیس گروهبان. جف اسکات. “ما در حال درخواست برای کمک به او را بیابید به طوری که ما می تواند اطمینان حاصل شود او را به خوبی بودن.”

محققان درخواست کرده اند که هر کسی با داش-cam فیلم که ممکن است رانندگی در 300 بلوک لارنس خیابان بین نیمه شب تا 6 صبح روز دوشنبه شب به جلو آمده است.

“به عنوان روز رفتن ما به طور فزاینده ای بیشتر نگران امنیت خود را و گفت:” گروهبان. جف اسکات. “محققان نیاز به بررسی هر فیلم از منطقه برای کمک به پیشبرد تحقیقات در مورد خانم شارما محل.”

شارما توضیح داده شده است به عنوان یک جنوبی, آسیایی, زن 5-پا-3 و 138 پوند با متوسط رنگ مو و چشم قهوه ای. او ممکن است با پوشیدن یک کت سیاه و سفید با بزرگ سیاه و نارنجی نایک, کفش. پلیس به اشتراک گذاشته اند عکس از لباس او ممکن است پوشیدن در زمان ناپدید شدن او.

شارما دارای یک خال کوبی بر روی بازوی چپ خود را از Om نماد همراه با خالکوبی از تاج او راست مچ دست, گل رز در tailbone و طراحی در سمت چپ مچ پا.

هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری او خواسته به تماس جدید غرب پلیس در 604-525-5411.

ونسا خوشبین باقی می ماند که مادر او خوب خواهد بود.

“البته این ناراحت کننده است و من گریه خودم را به خواب” او گفت:. “اما من هنوز هم امیدوار. من هنوز هم دعا می کنم هر شب. من می دانم که او با تو به خانه می آیند.”

با فایل های از هریسون Mooney

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de