عشق را نمی Porn رئیس سیندی می تازد که چرا در حال حاضر زمان برای سرمایه گذاری در فن آوری

به عنوان Covid-19-تحمیل مستند تداوم در, شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای سرمایه گذاری در فن آوری, با توجه به, عشق, فیلم, موسس, مدل لباس تازد.

سابق صندلی BBH نیویورک می گوید کاربر-تولید crowdsourced تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم — که curates ویدئوها از مردم داشتن “دنیای واقعی رابطه جنسی’ به عنوان یک آنتی تز به مدرن پورنوگرافی گفت: طبل کسب و کار خود را دیده است یک افزایش در درآمد روزانه بیش از ماه گذشته است.

“این مهم است زيرا ما هنوز bootstrapping,” او گفت:. “ما لازم نیست که بودجه برای انجام پرداخت-برای ارتقای اما درآمد ما [از پرداخت اعضاء] در حال افزایش است به هر حال. که دلیل آن این است که چرا سرمایه گذاران باید در حال سقوط بیش از خود را به در تماس گرفتن با من عاجلانه. جهان است که بیشتر نیاز به عشق و صمیمیت و ارتباط انسان تر از همیشه قبل از.”

عشق فیلم در ادامه به تعداد ما (آن را) به عنوان بزرگترین بازار. اما در میان جهانی مستند این کمترین منابع ترافیک هستند که از کشورهای از جمله انگلستان, کانادا, آلمان, هند, استرالیا, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا و هلند. “هند پنجم ما بالاترین منبع ترافیک و ما نمی بازار خودمان را در آن کشور” گالوپ نشان داد.

او ادامه داد: “به اعتقاد من این مهم را مثبت و رویکرد سازنده به این وضعیت غم انگیز ما خودمان را پیدا کنید در. از سختی می آید فرصت است.

“این است که تنها زمانی که همه چیز شکستن که یک مدل جدید و راه های جدید برای انجام کارها فعال است. و این به خصوص یک خبر خوب برای تمام کسانی که از ما بودند که هرگز در وضعیت موجود برای شروع با. زمان برای رابطه جنسی تکنولوژی در حال حاضر و عشق فیلم هم آمده است.”

شناخته شده برای او بی باک کارآفرینی بحث در مورد کمبود بودجه و سرمایه گذاری کسب و کار در بزرگسالان صنعت تازد شده است شرکت در تجمع برای چه او را به عنوان یک “اجتماعی جنسیت انقلاب”.

نا امید با چقدر سخت بود برای پیدا کردن پشتیبان گیری برای چنین کسب و کار تازد اعلام کرد او را به راه اندازی خود را $200 متر جنس tech صندوق در سال 2017, که او می گوید را به صندوق کاملا نوآورانه سکس با تکنولوژی نوپا از جمله کسب و کار توسط زنان بنیانگذاران و طراحان و همچنین به عنوان نرم افزار دوستیابی.

یک ‘نظم نوین جهانی’ از نرم افزار دوستیابی

همانطور که برای برنامه آشنایی امروز می تازد معتقد است آنها بازاریابی خود را تمام اشتباه است.

“این مضحک است که نرم افزار دوستیابی مانند آتش زنه و Grindr حاضر به اعتراف است که مردم با استفاده از آنها به” او اظهار داشت.

“آنها را جلوگیری از هر گونه اشاره ای به اصطلاح “ارتباط فرهنگ’. مشکل اینجا است که وقتی [یک کسب و کار که] نمی پذیرفت که مردم با استفاده از برنامه های خود را به رابطه جنسی – و آن را کاملا طبیعی – سپس آنها نمی فعالانه طراحی آن است. آنها لازم نیست برای طراحی جنسی خوب ارزش و خوب رفتار های جنسی. و به همین دلیل به عنوان یک مستقیم زن در برنامه های آشنایی من استقبال کشت مقدماتی کیر عکس.”

تازد البته یک چشم انداز از یک “نظم نوین جهانی dating app” است که نمی خواهد به تقلید از مرد-محور نگاه منعکس شده از آتش زنه (با آن “مرد موسس, تیم, همه نر تیم توسعه همه نر بودجه از VCs و تا اخیرا یک تخته نر”).

چهار نعل رفتن در رفت: “ما باید به یاد داشته باشید زنان لذت بردن از رابطه جنسی فقط به عنوان بسیاری به عنوان مردان و مردان فقط به عنوان رمانتیک به زنان است.”

بنابراین اگر چه آن را به حال شده است پیتر Femi و نمی تازد که تا به حال راه اندازی یک سایت مثل عشق نیست پورنو ؟ خواهد که با دریافت یک مطلوب تر پذیرش ؟ “یک مرد هرگز با مفهوم” چهار نعل پاسخ داد.

در حالی که هدف او با عشق فیلم شده است برای عادی سازی رابطه جنسی برای تودهها سابق آگهی exec نیز همچنان به نبرد مستقیم-jacketed نگرش جنسی.

“من صدای جیر جیر در مورد طیف وسیعی از مسائل – از کسب و کار به فمینیسم ایرانی را دوست دارم نه انجمن. برای سال های من ديده ام که من توییت ها و پست ها در مورد رابطه جنسی خوانده می شوند اما آنها هرگز دوست مشترک و بازتوییت در همان سطح به عنوان هر چیز دیگری من را از وجود دارد. که به دلیل ترس از آنچه دیگران فکر می کنم. اما همان توییتهایی خواهد شد 25,000 برداشت.”

او اما متوجه تغییر شده است. “شده است وجود دارد بیشتر و بیشتر تمایل برای به اشتراک گذاشتن پست های من. و پیدا کردن من کاملا ” جدی کسب و کار مردم که من لزوما انتظار می خواهید برای به اشتراک یک پست در مورد چگونه است که اکنون زمان خوبی برای آمدن و تبدیل به یک عشق نه خاله. آنچه که به من می گوید این است که در این وضعیت جهانی و وحدت همه ما در حال رفتن را از طریق همان چیز است.”

چهار نعل رفتن در زمان فراق شات در آگهی صنعت خود به خود گرفت و گفت که مقدار زیادی از پول می شود ساخته شده برای برندها است که در زمان زنان به طور جدی.

تاسف در ادامه عدم تنوع در رنگ سفید نر-اجرای جهانی و یک صنعت است که “سقوط بدجور” او به این نتیجه رسیدند: “شما نیاز به نوآوری ما شما نیاز به ما اختلال و شما نیاز به لنز چگونه به فروش به ما. نشستن پشت گوش دادن بپرسید و آنچه که ما توصیه می کنیم و شما خود را در آینده از صنعت است.”

شما می توانید مصاحبه کامل با چهار نعل رفتن در اینجا. شما همچنین می توانید مشاهده مطالب بیشتر از درام دیجیتال تحول جشنواره اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de