بیایید آن روبرو هستند: وجود دارد پس برای دیدن در Austin در SXSW که در آن گاهی اوقات می تواند کمی خسته کننده! به خوبی ترس نیست که ما رو شما پوشش داده شده با بسیار خود ما درام اسلحه میخانه که اطمینان حاصل شود شما باید یک محل برای منفجر کردن بخار در طول هفته در تگزاس است.

درام اسلحه یک pop-up میخانه واقع در سن Jac سالن است که فقط پنج دقیقه پیاده روی به دور از Austin مرکز کنوانسیون. حصول اطمینان از شما می توانید یک استراحت از تمام SXSW, اکشن, درام بازوها را بسته بندی شده با حوادث بینش و فرصت های شبکه و بهترین چیز در مورد آن این است که این همه به طور کامل رایگان!

در این سال در آستین برخی از درام تسلیحات ” موضوعات کلیدی را شامل خلاقیت و اعتماد مصرف کننده و نام تجاری ساختمان شفافیت با بحث مناسب در اطراف بازاریابی بالقوه برای تغییر جهان است.

یکشنبه, مارس 15 درام بازوها را میزبانی Valiente جوایز. ارائه شده توسط Springbox نشان می دهد را به رسمیت شناختن نام تجاری مدیران بازاریابی که مختل وضعیت موجود در حالی که نهایی اعلام خواهد شد در فوریه 17. شما می توانید ثبت نام برای حضور در اینجا.

پس این جایزه ما لگد کردن درام اسلحه Austin 2020 با یک حزب با سرگرمی زندگی می کنند. بزرگ اعلام که headliner اعلام خواهد شد در هفته آینده. نگاه کردن به آن!

روز بعد (دوشنبه, مارس 16) ما شروع روز با یک پانل بحث و گفتگو در آینده از بازی و eSports. این خواهد بود که توسط ‘شادی ساعت’ خواهد شد که اختصاص داده شده به کاوش چگونه بازاریابان می تواند موثر تر و مدیریت سلامت روان خود را بهتر در محل کار. آیا ما به ذکر رایگان ما کارگاه آموزشی “آشنایی با breathwork.” بعد از آن در روز, درام میزبان ‘بازاریابی می تواند جهان را تغییر دهید’ پنل شامل اقدام علیه گرسنگی کبرای هنرهای نمایشی و بیشتر اعلام خواهد شد. تعدیل توسط درام بنیانگذاران و سردبیر گوردون جوان در این جلسه شما نمی خواهید به دست.

در سال گذشته بیش از 6000 نفر ثبت نام شده برای حضور در درام اسلحه در سطح جهان و شما می توانید ثبت نام برای پیوستن به ما در تگزاس مخفیگاه اینجا. ببینید شما در نوار — من یک G&T!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im