محتوای مقاله

به دنبال سریع و آسان آرایش سبک است که شما از طریق کسب و کار بعدی شما تصویری تماس بگیرید ؟ در اینجا یک روال زیبایی است که ساده جلا و قرنطینه/صفحه اصلی-دفتر تایید شده است.

مرحله 1

پس از شما درخواست خود را آغازگر رنگی مرطوب کننده و برنزه کننده, شما می خواهید به تمرکز توجه خود را بر روی چشم. من همیشه از طرفداران بزرگ از Laura Mercier خاویار چوب. نه تنها آنها در دسترس در سایه 12, آنها آسان برای استفاده و ارائه 12 ساعت می پوشند.


مرحله 2

با استفاده از این Laura Mercier خاویار چوب در “خاکی” قرعه کشی کرم سایه را بر روی پلک و سپس مخلوط آن را با شما ، این دوست داشتنی است و رنگ خنثی است که همه کاره است و به نظر می رسد بزرگ در آن خود را و یا لایه لایه با سایه های اضافی.


مرحله 3

به کانتور چشم مخلوط کردن کرم سایه با گرم با استفاده از یک سایه چشم قهوه ای متوسط مخلوط کن براش. این کمک به نرم کردن کرم سایه و در حالی که ایجاد عمق و تعریف به چشم. لبه پایین مژه خط با استفاده از همان رنگ. در اینجا من با استفاده از MAC “زین” سایه چشم.


مرحله 4

حلقه ضربه شلاق و آنها را با کت سیاه ریمل مژه و ابرو و سپس پایان با کمی کانسیلر روشن زیر چشم. من با استفاده از این Laura Mercier راز استتار ساتر. این دوست داشتنی فرمول ارائه می دهد که دو سایه در یکی به صورت سفارشی مطابقت کامل و پوشش طبیعی به پایان برسد.


مرحله 5

به پایان نگاه استفاده از سود 24 ساعته ابرو گذارنده ابرو و ژل به شکل و tames ابرو و سپس اعمال مورد علاقه خود را خنثی رژلب را بر روی دهان به کراوات با هم نگاه کنید.


تکمیل نگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im