قبل: مهندس عمران می شود یک نگاه جدید

Category: ونکورسان Comments: No comments

نادیا Albano نشان می دهد Franziska Hawes چگونه به منظور افزایش زیبایی های طبیعی خود را

نادیا Albano به مهندس عمران Franziska Hawes, طراوت یک نگاه جدید است. در سمت چپ بسته و از قبل بر حق است او پس از. نادیا Albano / PNG

Franziska Hawes است 32 ساله مهندس عمران و با این نسخهها کار در یک مرد ساخت و ساز صنعت. او خودش رزرو برای یک آرایش درس به عنوان او می خواست به تجدید آرایش خود را که منجر به یک جدید زنانه و نگاه طبیعی.

بسته شده ریز بافت مو است که به طور معمول در پشت گره خورده و یا پوشش داده شده در زیر یک کلاه سخت در محل کار. ما می خواستیم برای ایجاد یک نرم حجیم و شرجی مدل موهای بازی های زیبا ، قبل از یک ظاهر طراحی شده ما اسپری اوریبه — Maximista ضخامت اسپری به موهای خشک به ارائه محافظ حرارتی و ساختمان بدن پری. ما پس از آن ضربه خشک شده آن را با استفاده از یک برس گرد و یک نرم جانبی جارو ، با استفاده از پیچش یا حلقه زنی ترکه ما ایجاد نرم beachy فر به پایان رسید و این نگاه با اوریبه-Apres ساحل موج و براق کننده مو نرم کننده برای پایان بافت.

آرایش:

بسته و دارای زرق و برق دار ویژگی ها و ما می خواستیم به او نشان دهد که چگونه به منظور افزایش زیبایی های طبیعی خود را.

ما آغاز شده توسط او چگونه به حتی چهره او با استفاده از یک سبک ضدآفتاب که او در حال حاضر در کیت. ما افزایش یافته است زیبا چشم های آبی با استفاده از زنگ های کرم و قهوه ای سایه چشم. ما تنگ صف بالای پلک استفاده از قهوه ای تیره خط چشم ضد آب برای کمک به تعریف خط شلاق و سپس با او چشم مژه ها با ریمل مژه و ابرو. ما منحنی صورت خود را با یک نور گرد bronzer و افزود: نور صورتی سرخ به سیب از گونه های او است. به پایان نگاه ما اعمال یک انگشت کوچک-آلو رنگ لب به لب های او.

آرایش باید-دارا برای این نگاه:

حتی رنگ: کرم CC

ساتر به روشن چشم: Maybelline سن عقب ساتر نور

Bronzer: نارس Bronzer در لاگونا

سایه چشم: MAC Pro Paint Pot در لخت مطالعه با مک زین

مداد چشم: Smashbox همیشه در ژل مداد در دم

ابرو: سود Gimmie ابرو در #1

ریمل مژه و ابرو: اورآل حجیم

سرخ: Tarte آمازون Glay 12 ساعت سرخ در خیط و پیت کردن

رنگ لب: لب دیور درخشش در بری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>