نادیا Albano کمک می کند تا از مورین مک کال که می خواستم یک تازه کردن مو و آرایش درس.

مورین مک کال قبل از سمت چپ و پس از او قبل با نادیا Albano. نادیا Albano / PNG

مورین مک کال 65 بود احساس خسته از معمول مو و آرایش معمول و تصمیم به کتاب خودش برای تازه کردن مو و آرایش درس.


مورین مک کال او قبل از قبل با نادیا Albano.

نادیا Albano / PNG

مورین دارای تراکم متوسط به طور طبیعی موجی مو نقره ای. او نا امید شده بود با طول و چگونه موها سقوط تخت در تاج. او می خواست یک برش است که برای مدیریت آسان و ساخته شده او را نگاه مو ضخیم تر و کاملتر.

من shampooed موهای خود را با استفاده از اوریبه Silverati شامپو و نرم کننده برای کمک به روشن نقره ای و خاکستری مو و از بین بردن زنگ زرد.

من حذف چند اینچ از پشت از موهای خود را برای ایجاد یک فارغ التحصیل شکل و بلند کردن و پری و نگهداری فک ظهر شکل از طریق جلو و سپس به ثبت نرم لایه برای بافت اضافه شده. من ضخیم او حاشیه و قطع آن را فقط زیر ابرو به قاب چشم او.

قبل از یک ظاهر طراحی شده, من اعمال کیلومتر اضافه کردن حجم یک ظاهر طراحی شده با فوم و اضافه کردن حجم مایع گرد و غبار برای حجم عظیم و پری. من ضربه خشک موهای خود را با استفاده از یک دست و پا زدن قلم مو و تغییر به دور قلم مو در تاج. به پایان من اسپری مو با اوریبه العاده اسپری مو.

آرایش:


مورین مک کال از قبل با نادیا Albano.

نادیا Albano / PNG

مورین می خواستم یک آرایش درس به او کمک کند بهتر محصولات را انتخاب کنید برای او هر روز روال زیبایی و به یاد بگیرند که چگونه به آنها را می پوشند به درستی.

به عنوان یک حداقل آرایش پوشنده ما نشان داد که چگونه او حتی چهره او را با کرم مرطوب کننده رنگی و چگونه به کانتور صورت خود را به منظور افزایش ویژگی های خود. ما آرام منحنی چشم با خنثی سایه خاکستری مایل به قهوه ای و سایه چشم قهوه ای و او نشان داد که چگونه به استفاده از یک سایه بوش به تعریف او را شلاق خط. ما داستد گونه او را با یک هلویی-صورتی سرخ و اعمال آلو لب رنگ.

آرایش باید-دارا برای این نگاه:

آغازگر: Smashbox پرایمر روغن

بنیاد: Bourjois Healthy Mix کرم BB

ساتر: Maybelline سن عقب ساتر.

Bronzer: نارس Bronzer در لاگونا

سایه چشم: MAC Pro Paint Pot در لخت مطالعه با مک سایه چشم در زین و اسپرسو

مداد چشم: Smashbox همیشه در ژل مداد در دم برای tightline

ابرو: سود Gimmie ابرو در #2

ریمل مژه و ابرو: اورآل حجیم

سرخ: Tarte Amazonion خاک رس سرخ در خیط و پیت کردن

رژلب: Dior لب تاب

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im