نادیا Albano کار می کند سحر و جادو خود را در Marianela مارتینز که می خواستند برای درمان خودش را به یک نگاه جدید به عنوان بخشی از یک طرح مراقبت از خود پست سرطان پستان است.

Marianela مارتینز قبل از سمت چپ و پس از او قبل با نادیا Albano. نادیا Albano / PNG

Marianela مارتینز, 59, است, مشاور و داوطلب. او می خواست به درمان خود را به یک نگاه جدید به عنوان بخشی از یک طرح مراقبت از خود پست سرطان پستان است.

Marianela بسیار ضخیم و البته به طور طبیعی موهای مواج. این تمایل به دریافت فردار با توجه به ماهیت خاکستری بافت مو و او احساس می کرد که بی ریخت و قابل کنترل.


Marianela مارتینز قبل از قبل.

نادیا Albano / PNG

من shampooed موهای خود را با استفاده از اوریبه Silverati شامپو به آرامی پاک و روشن مو نقره ای. برای کنترل فر و صاف کردن مو من اعمال اوریبه رطوبت و کنترل بتونه کاری لوسیون ترک در مو. این یک محصول بزرگ برای کمک به نرم کننده و صاف کردن پوست مو و برای نرم و قابل لمس به پایان برسد.

من برش مو خود را به یک مرکزی عمودی فراق و حذف یک اینچ از طول کلی. من کوتاه و کمی لایه جلو قطعه ای از موهایش را به قاب صورت و برای نرم کردن و تقویت او ویژگی های صورت.

قبل از یک ظاهر طراحی شده, من اسپری اوریبه سلطنتی فوران چاه نفت حرارتی اسپری برای صاف کردن مو در حالی که ارائه حفاظت از گرما. من با استفاده متوسط برس گرد برای منفجر کردن مو و ایجاد یک نرم مخروطي به پایان می رسد و نرم کنار رفت و برگشت از طریق جلو.

به پایان من اسپری اوریبه نفوذ ناپذیر و ضد رطوبت اسپری برای نگه دارید نور و رطوبت محافظ

آرایش:


Marianela مارتینز پس از makeover او.

نادیا Albano / PNG

ما نگه داشته Marianela آرایش بسیار ساده) چرا که او به ندرت می پوشد آرایش و ب) از آنجا که پوست خود بسیار حساس است. ما تساوی کردن پوست با استفاده از کرم ضدآفتاب و روشن زیر چشم با تاثیری ساتر. ما منحنی صورت خود را با برنزه کننده و با استفاده از برنزه کننده پالت به نرمی کانتور چشم او. ما rimmed چشم با خط چشم قهوه ای فر او ضربه شلاق و پوشش آنها را با ریمل مژه و ابرو. بر لب ما با استفاده از یک نور مرجان-صورتی.

آرایش باید-دارا برای این نگاه:

آغازگر: Smashbox پرایمر روغن

بنیاد: Bourjois Healthy Mix کرم ضدآفتاب در 2 (متوسط)

ساتر: Mabelline سن عقب ساتر در نور است.

پودر و سایه چشم: پزشکان فرمول

مداد چشم: Smashbox همیشه تیز بوش در پنی لین

رژلب: Stila مایع رژ لب در پرلا

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de