مرد متهم به قتل DePaul در خون سرد برگزار شد $1 میلیون وثیقه

یک مرد متهم به ضرب تیر اندازی در یک دانشگاه, دانشجو, در ماه گذشته در غرب راجرز پارک دستور داده شد برگزار می شود در $1 میلیون وثیقه شنبه.

Jahrod ژان 21 متهم شد با یک تعداد از قتل درجه اول برای ژوئن 21 تیر اندازی گری Tinder, 20 در 6200 بلوک از شمال Troy خیابان کوک کانتی ایالت دفتر دادستان گفت.

ژان بود با دو نفر دیگر در نقره فورد اکسپلورر زمانی که آنها برای اولین بار سوار به منطقه حدود 7:00 p. m. به صحبت با کسی در مورد فروش آیفون دادستان گفت. نیم ساعت بعد او گفته آمد به دلیلی نامعلوم و دیدم Tinder راه رفتن شمال در تروی خیابان.

ژان گفته از فورد به دنبال آتش زنه و اخراج دو عکس او به عنوان نزدیک دادستان گفت. Tinder زده شد در شکم گرفته و به بیمارستان سنت فرانسیس در اوانستون, جایی که او درگذشت.

شاهد زندگی می کند که نزدیک دیدم ژان زیر آتش زنه, عکس شنیده و متوجه آتش زنه دروغ گفتن در یک استخر از خون دادستان گفت. شاهد گفته می دیدم ژان اجرا از صحنه و بعد از شناسایی او را در یک عکس به آرایه.

فیلم های نظارت از منطقه گفته نشان می دهد که ژان دور سیاه و سفید hoodie, پوشیدن تنها یک تی شرت سفید در زیر.

در 9:45 p. m. شب که به گفته ژان بازگشت به این منطقه را با دو نفر دیگر در فورد — این بار با پوشیدن این پیراهن سفید به پایان, آیفون, فروش, دادستان گفت.

کارآگاه با استفاده از یک پلاک خوان برای پیدا کردن صاحب فورد و متوجه شدند که ژان و برادر ناتنی خود را به حال کاهش یافته است و مالک در یک مرکز پیش از آن روز دادستان گفت. فورد بود در اختیار بقیه روز.

حکم صادر شده برای ژان بازداشت در جولای 13 و او را بازداشت گرفته شد و چهار روز بعد دادستان گفت.

وی قرار است در دادگاه روز شنبه.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im