مرد که گفته می شود به ضرب گلوله توسط پلیس beanbag اسلحه لگد در صورت شکایت پلیس ونکوور

Harpal Gill ادعا می کند او “به طرز وحشیانه ای حمله و ضرب و شتم” هنگامی که پلیس اخراج beanbag اسلحه به او در حالی که او یک تاکسی مسافر در مرکز شهر ونکوور


آرم اداره پلیس ونکوور.

مردی که ادعا می کند او به ضرب گلوله های پلیس با استفاده از beanbag اسلحه و سپس لگد توسط افسر پس از یک مسافر در یک تاکسی است که تحت پیگرد پلیس ونکوور برای خسارت.

Harpal Gill تادیبی از یک افسر که در Langley می گوید که او در سفر خانه در یک وسیله نقلیه که توسط ونکوور تاکسی زمانی که ماشین کشیده شد توسط پلیس در حدود 2:30 صبح در اوت. 19, 2019.

هنگامی که تاکسی آمد به توقف در نزدیکی ملویل و Burrard خیابان چند مأمور مسلح با beanbag اسلحه احاطه تاکسی گیل می گوید در اطلاع مدنی ادعا می کنند در زمینه B. C. دیوان عالی کشور است.

سه دیگر نر مسافران در خودرو دستور داده شد از ماشین قرار می گیرد و در دستبند قبل از Gill شد تمرکز پلیس توجه می گوید او طرح دعوی در دادگاه.

یک افسر تنها به عنوان Const. “John Doe” شروع به فریاد در Gill برای خروج تاکسی در حالی که دو یا سه نفر دیگر پلیس در طرف دیگر این خودرو از جمله یک افسر به عنوان Const. “John Doe 2,” فریاد زد و او را به ماندن در داخل می گوید: کت و شلوار.

گیل می گوید: او به دنبال روشن شدن آنچه آنها می خواستند او را به انجام و به این نتیجه رسیدند بر اساس “کلیت شرایط” است که او بود که بخواهید به خارج از خودرو است که او می گوید او پس از آن انجام داد.

اما زمانی که او پا را از این تاکسی, John Doe 2 شات او را در معده با beanbag از فاصله کمتر از 10 فوت و ثانیه بعد, John Doe شات او را با beanbag دو بار از پشت, گیل می گوید.

“یکی beanbag آمار شاکی در بالا-سمت چپ تیغه شانه در حالی که دیگر گیر او را در جیب عقب بسیار مخربی شیشه بر روی تلفن همراه خود را تلفن می گوید:” دعوی در دادگاه.

“درد و شوک ناشی از ضربه بودن سه بار با beanbag اسلحه باعث شاکی به سقوط به زانو خود را. او سپس پنجه به زمین. شاکی دراز بر روی زمین ساخته شده و از هیچ تلاشی برای به دست آوردن.”

در حالی که او بر روی زمین بود و پس از او شده بود دست به دستبند, Gill که می گوید: او نه مقاومت در برابر دستگیری ادعا می کند که یک افسر لگد او را در صورت سه بار.

همچنین در حالی که او بر روی زمین یک افسر بر روی پا و دست راست خود را و شکست استخوان و باعث آسیب عصبی در انگشت کوچک انگشت او می گوید.

گیل می گوید او در شاليزار واگن برای حدود دو ساعت قبل از اینکه منتشر شد و بدون هزینه است.

او ادعا می کند به اتهام حمله بی دلیل و بی جا و پلیس غفلت در تعدادی از راه های از جمله اشتباه او را برای شخص دیگری و یا کسی که درگیر شده بود در گذشته جرم بر اساس اطلاعات غیر قابل اعتماد.

هیچ پاسخ ثبت شده است به طرح دعوی در دادگاه است که حاوی اتهام که آزمایش نشده در دادگاه. شهر ونکوور است که به نام به عنوان یک متهم با اشاره سوالات به اداره پلیس ونکوور, که تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

[email protected]

twitter.com/keithrfraser

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im