مرد گفته چاقو دختر را به مرگ پس از جنگ های سیگار و الکل

یک جنایت کار محکوم با سابقه خشونت خانگی به اتهام چاقو دوست دختر خود را به مرگ با یک چاقوی آشپزخانه پس از آنها جنگیدند بیش از الکل و سیگار در سمت جنوب بیش از آخر هفته.

دوربین های مدار بسته اسیر ژولیوس ویلیامز قتل 36 سال Enjoli Haymore پس از در-و-زن و شوهر در متکالف پارک زمین بازی به نوشیدن الکل یکشنبه, Cook County دادستان روز سه شنبه گفت.

قبل از قتل که در محل پارک و Bronzeville کلاسیک مدرسه ابتدایی Haymore را دیده بود که زوج “مجادله” در مورد به اشتراک گذاری الکل و سیگار دادستان گفت. دوستان از چپ به گرفتن شش بسته آبجو و آمد برای پیدا کردن Williams, 53 و Haymore هنوز هم استدلال.

Julius Williams
ژولیوس ویلیامز
پلیس شیکاگو mugshot

ویلیامز در نهایت به سمت چپ بعد از فریاد در Haymore اما دوست ماند و با یک بیت تا زمانی که آنها تصمیم به ترک Haymore را در خانه یک بلوک دور نزدیک 43 و دولت خیابان دادستان گفت.

به عنوان آنها راه می رفت پایین اولین بلوک غرب ریشه خیابان Haymore و دوستان او متوجه ویلیامز راه رفتن به سمت آنها دادستان گفت.

دوستان گفته خواسته Haymore اگر او باید “دست کشیدن از” ویلیامز, اما او گفت: “هیچ.” بنابراین دوست ادامه داد: راه رفتن در حالی که Haymore آهسته که اگر به صحبت می کنند به ویلیامز دادستان گفت.

ثانیه بعد Haymore می تواند شنیده grunting به عنوان ویلیامز گفته چاقو او را سه بار: یک بار در قفسه سینه و دو بار در شکم او.

Haymore دوستان سعی در دخالت کند اما ویلیامز در حال حاضر شروع به راه رفتن دور دادستان گفت. دوستان در زمان یک نوسان در ویلیامز و سعی کردم به او را گرفتن اما ویلیامز هنوز هم نگه داشتن چاقو گفته پرسید که آیا او “می خواستم برخی از این.”

Haymore قادر به صحبت می کنند زمانی که خانواده او با عجله به صحنه است. او گرفته شده بود به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی که در آن او یک ساعت بعد در 5:20 بعد از ظهر یکشنبه.

ویلیامز دستگیر شد در عرض 15 دقیقه از کشنده سلاح سرد نیم مایل دور. او گفته پوشیدن همان متمایز آبی شطرنجی پیراهن گرفته شده در دوربین های مدار بسته. یک لکه بر روی شلوار خود را آزمایش مثبت برای خون دادستان گفت.

این نخستین بار نیست که ویلیامز بود خشونت آمیز با Haymore با توجه به دادستان. در ماه نوامبر او گفته بود دستگیر شده در دوربین های مدار بسته خفگی و بارها و بارها هل دادن او در Metra سنگی جزیره ایستگاه. ویلیامز هرگز متهم به دلیل Haymore حاضر به امضای شکایت دادستان گفت.

ویلیامز گسترده کیفری شامل محکومیت تجاوز جنسی, اقدام به قتل, سرقت مسلحانه, نقض منظور از حفاظت و عدم ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی دادستان گفت.

قاضی Wesley ویلیس دستور ویلیامز برگزار شد بدون وثیقه برای Haymore قتل.

او انتظار می رود که در دادگاه Aug. 17.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر