یک مرد مبتلا به اسکیزوفرنی بدن-ناودان توسط یک افسر سابق پلیس شیکاگو در اواخر سال گذشته داده شد $100,000 وثیقه دوشنبه به اتهام ناشی از آخرین دستگیری به اتهام تنه زدن یک گارد امنیتی در حالی که تلاش برای ایجاد کردن یک بطری تکیلا و یک دسته گل از جنوب حلقه سوپر مارکت.

برنارد Kersh تا به حال راه می رفت از طبخ زندان شهرستان در ماه دسامبر در کنار مادر و کشیش جسی جکسون جونیور که تا به حال نوشته شده Kersh 500 دلار اوراق قرضه پس از روز شکرگزاری دستگیری به اتهام تف کردن روی یک افسر سابق پلیس شیکاگو که پاسخ بدن-کوبیدن Kersh به پیاده رو با یک MMA-سبک های حذف.

Kersh در حال صرف یک هفته در زندان به دلیل آزادی مشروط نگه دارید از یک مورد قبلی.

افسر و یکی دیگر که در پاسخ باید پس محروم شده خود را به نیروهای پلیس به عنوان غیر نظامی از پلیس پاسخگویی به بررسی استفاده از زور.

Kersh بازگشت به زندان در اوایل این ماه پس از دستگیری او در تشدید باتری و خرده فروشی به اتهام سرقت به اتهام حادثه در جنوب, حلقه, Jewel-Osco. دستگیری نقض شرایط Kersh را اوراق قرضه خود را در ماه نوامبر بازداشت مربوط به افسر پلیس و او برگزار شده است و در زندان تحت هیچ قید وثیقه پس از سفارش.

Kersh خواهد شد و در حال حاضر نیاز به ارسال $10,000 به رایگان و خواهد شد که برای ادامه درمان برای مسائل مربوط به سلامت روانی و همچنان در بازداشت خانگی اگر موفق به جمع آوری پول Cook County قاضی اریکا Reddick گفت: در روز دوشنبه جلسه در لیتون کیفری دادگاه است.

Reddick به نظر می رسید unacquainted با جزئیات Kersh شکرگزاری دستگیری که کردم توجه ملی به لطف تصویری از Kersh پرتاب به زمین پس از او گفته و سعی کردم به لیسیدن و افسر.

“او سعی کرد به لیسیدن افسر؟” Reddick خواسته دادستان شنبه.

Reddick ذکر تاریخچه ای از خشونت جرائم و عدم حضور در دادگاه تاریخ به عنوان دلایل او تنظیم یک پیوند او می دانست که خواهد بود دشوار است برای Kersh — که بیکار است — پرداخت. اما قاضی گفت که او نمی خواست Kersh به تحمل “انگ” بودن برگزار شد و بدون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im