به گفته راننده خودرو كودكان ونوجوانان توسط پلیس کشته و یکی از مسافران آن مواجه است به اتهام جنایت پس از یک تیراندازی موجب تعقیب به پایان رسید که در یک تصادف روز شنبه در غرب حومه شفق قطبی.

اریک اسپرزا, 24, که مقامات این باور بود که رانندگی خودرو ماموران در تلاش بودند به جلو و بیش از درگذشت صدمات در تصادف یکشنبه شب در خوب سامری بیمارستان شفق پلیس در بیانیه ای گفت.

یک مسافر در ماشین 23 ساله آدرین Betsinger بود به اتهام جنایت فقره اقدام به قتل و تشدید و باتری با یک اسلحه گرم تشدید تخلیه و در اختیار داشتن اسلحه گرم در حالی که در آزادی مشروط در ارتباط با تیراندازی که باعث تعقیب پلیس گفت:.

Adrien Betsinger is charged with attempted murder.
آدرین Betsinger
شفق قطبی پلیس

افسران در پاسخ به یک تماس از عکس اخراج حدود 1:30 p. m. در 600 بلوک جنوبی برادوی و خال خال, خاکستری, شورلت مونت کارلو مظنون در این تیراندازی کشته شده است. ماشین با سرعت به عنوان افسران سعی کردم به کشیدن آن را بیش از.

مونت کارلو نیز همسان شرح یک ماشین می خواستم در ارتباط با یک عکس از کار اخراج حادثه ای که روز سه شنبه در 400 بلوک جنوبی خیابان دولت, به گفته پلیس.

گشت سرپرستان “اعتقاد بر این است که مجرم در وسیله نقلیه ناشی از یک خطر بزرگ برای جامعه” از آنجایی که آنها به طور بالقوه درگیر در دو تیراندازی حوادث در 24 ساعت و مجاز افسران به ادامه پیگیری, پلیس گفت:.

ماشین سوار به ترافیک می دوزند در شرق استریت نیویورک “در نرخ بالای سرعت” و با نزدیک شدن به مسیر 59 که در آن نقطه افسران خود را متوقف تعقیب پلیس گفت:.

مونت کارلو در نهایت سقوط به وسایل نقلیه متعدد در نزدیکی Fox Valley Mall, پلیس گفت:. محققان گفته دو اسلحه غیر قانونی در داخل غرق ماشین.

سه نفر در مونته کارلو و فرد در وسیله نقلیه دیگر گرفته شده بودند به بیمارستان.

در طی تعقیب و گریز یک زن 35 ساله با زخم گلوله نشان داد تا در یک بیمارستان به گفته پلیس و افسران باور او زخمی شد در فراخوان در برادوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de