مرد متهم در ارتباط با سال روز قتل در ونکوور پارک

Category: ونکورسان Comments: No comments

عیسی کریستبل-Esteban, a well-loved عضو DTES جامعه پایدار یک آسیب جدی به سر پس از مورد حمله قرار گرفت و در روز سال نو. او به بیمارستان منتقل شد که او روز بعد درگذشت.

عیسی کریستبل-Esteban قرار دادن دکوراسیون در اوپنهایمر پارک مرکز فعالیت برای روز مردگان در سال 2010. [PNG Merlin بایگانی] جزوه: سارا گودوی / PNG

ونکوور بازداشت یک زن 50 ساله در ارتباط با قتل عیسی کریستبل-Esteban در اوپنهایمر پارک در روز سال نو.

پلیس می گویند گلن Domenic مارتین ونکوور دستگیر شد پنج شنبه گذشته در این شهرستان و به اتهام قتل نفس. او همچنان در بازداشت است.

مارتین در محکومیت قبلی از سال 2018 در اختیار داشتن یک سلاح برای خطرناک هدف.

کریستبل-Esteban, 62 پایدار یک آسیب جدی به سر در یک درگیری در پارک Jan. 1 و به بیمارستان منتقل شد که او روز بعد درگذشت. او به خوبی دوست داشت عضو لاتین و مرکز شهر Eastside جوامع و احاطه شده توسط دوستان در بیمارستان هنگامی که او درگذشت.

“او این فوق العاده, فرد, گفت:” اینگرید مندز de Cruz, مدیر اجرایی واتاری مشاوره و خدمات پشتیبانی که در آن کریستبل-Esteban داوطلب برای 20 سال است.

“او همیشه مایل به کمک و حمایت جامعه او همیشه داوطلب. او از تفاوت ساخته شده است به طوری که بسیاری از مردم با لبخند بزرگ.”

او توضیح داد که او به عنوان یک مرد از ایمان و یک مهاجر-فعال حقوق کسی که مبارزه برای حقوق و آزادی های گرسنه و بیمار و ضعیف است. کریستبل-Esteban می تواند در بر داشت در باغ جامعه, روز بیشتر, کار در واتاری آشپزخانه و کمک به مهاجر کارگران کشاورزی, او گفت:.

مانند مندز ده کروز خود او موفق به فرار از خشونت و خشونت از گواتمالا جنگ داخلی, او گفت:, و او به سه زبان: Q’anjob مشعل (تولیدی صنعتی مایان فولاد زبان اسپانیایی و انگلیسی.

آخرین بار مندز ده کروز شنیده از کریستبل-Esteban بود در روز کریسمس هنگامی که او به نام ای کاش او یک روز بزرگ و به می گویند که چقدر او را دوست دختر خود را.

“ما او را دیدم در بیمارستان قبل از او گذشت” او گفت:. “ما او را احاطه کرده با مقدار زیادی از عشق و marimba موسیقی. ما با او بودند به او آخرین نفس.”

در ضمن یک چادر آتش یکی دیگر از سلاح های تشنج و دیگری حمله کرده اند ونکوور پلیس دوباره صدور نگرانی برای ایمنی عمومی در داخل و اطراف بی خانمان اردوگاه در اوپنهایمر پارک.

خدمه آتش نامیده می شدند از پارک و مدت کوتاهی بعد از ساعت 3 صبح روز چهارشنبه پس از یک گزارش از یک چادر در آتش است.

هیچ کس در داخل چادر و محققان مشخص شد که در آن استفاده می شود به عنوان یک ذخیره سازی چادر: شامل مطالب بودند مخازن پروپان و قوطی اسپری دومی باعث انفجار جزئی. علت آتش سوزی اعتقاد بر این است سیگار دور انداخته.

پلیس در حال تحقیق از آتش, و همچنین, و در پاسخ اوایل صبح روز سه شنبه به دیگری حمله در یک چادر در پارک پس از 32 سال رسید و در این صورت با تبر رسیدگی است. او دچار جراحات جزئی.

“ما همچنان به صدور هشدار در مورد جرم و جنایت ناشی از این پارک است که در نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش” گفت: Sgt. هارون Roed.

پلیس واقع تبر همراه با دو محور اضافی شش چاقو و یک پیچ برش همه در داخل یک چادر. این تشنج می آید تنها هفته پس از ونکوور پلیس منتشر شد, اطلاعات در مورد دیگری قابل توجهی تشنج سلاح در فوریه. 27.

بازداشت کرده اند.

[email protected]

twitter.com/gordmcintyre

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>