مرد متهم با ژولیت قتل دو

Category: سانتایمز Comments: No comments

41 ساله متهم شد در ارتباط با یک کشنده تیراندازی دو شنبه در جنوب غربی حومه Joliet.

Tommie مک دونالد از ژولیت, بود اتهام دو فقره قتل, Joliet, پلیس گفت:.

حدود 12:50 a. m. روز شنبه, افسران در پاسخ به تماس یک فرد سقوط در چرخ از یک SUV در نزدیکی شیکاگو خیابان و خیابان 5 و متوجه شد دو نفر به ضرب گلوله در داخل, پلیس گفت:.

تریسی ویلیامز 45 کشف شد در صندلی راننده SUV و در صحنه مرده, پلیس گفت:. برنارد سنگ مرمر 53 به دست داشت در صندلی عقب و با عجله به سنت جوزف مرکز پزشکی در Joliet, جایی که او بعد از آن درگذشت.

محققان دریافتند که مک دونالد در داخل بود SUV هنگامی که بحث را شکست و او گفته شات هر دو مردان, پلیس گفت:. او در بر داشت در 200 بلوک از خیابان می سی سی پی گرفته شده و به ژولیت ایستگاه پلیس برای بازجویی که در آن او گفته اظهارات ضمنی که او درگیر در تیراندازی.

تفنگ معتقد به استفاده شده است در تیراندازی داشت در صحنه, پلیس گفت:.

“قلب من می رود به خانواده ها و عزیزان از تریسی ویلیامز و برنارد سنگ مرمر. امیدوارم خانواده ها می توانید پیدا کردن برخی از صورت ظاهر از بسته شدن دانستن است که فرد مسئول در بازداشت” ژولیت رئیس پلیس Al Roechner گفت.

مک دونالد برگزار شد بدون وثیقه با توجه به خواهد شد و دادگاه شهرستان سوابق.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>