مرد متهم به قتل, carjacking در تعقیب و گریز پلیس که منجر به کشنده دریاچه سقوط

یک مرد به اتهام قتل به مرگ یک زن کشته در یک تصادف با یک پلیس شیکاگو تیم ملی در دریاچه شنبه در حالی که او به رهبری پلیس در یک تعقیب و گریز در سراسر شهرستان.

مارسل Oliver, 22 متهم به یک جرم تعداد هر یک از درجه اول قتل فضایی ربایی داشتن یک خودرو به سرقت رفته و شکست به گزارش یک حادثه باعث آسیب پلیس شیکاگو گفت. او همچنین چهره سه جنایت فقره تشدید فرار باعث آسیب.

الیور زندگی می کند که در Fernwood بود رانندگی یک رنگ تیره جیپ حدود 8:15 بعد از ظهر در نزدیکی 115 خیابان و کاتیج گرو خیابان وقتی ماموران متوجه شده بود آن را احتمالا می خواستم برای چندین جنایت در نزدیکی حومه, پلیس گفت:. آنها سعی در محدود کردن جیپ در 9400 بلوک جنوبی اتحادیه Avenue, اما آن را در زمان خاموش و چراغ پلیس در تعقیب و گریز به ایروینگ پارک در سمت شمال غربی.

او سقوط کرد و جیپ در نزدیکی ایروینگ جاده پارک و کیستون خیابان و فرار به نزدیکی یک ایستگاه گاز که در آن او به سرقت برده یک معطل ماندن 2016 نیسان SUV در 9:54 بعد از ظهر, پلیس گفت:. او در سمت چپ ایستگاه های گاز و در زمان خاموش شرق در ایروینگ جاده پارک پلیس در تعقیب.

در حالی که تعقیب نیسان با آژیر فعال مشخص شده تیم ملی ماشین ناودان به یک فورد اکسپلورر سفر شمال در اشلند خیابان, پلیس گفت:. راننده 37 ساله زن گرفته بود به ایلینوی ماسونی مرکز پزشکی جایی که او درگذشت.

او شناخته شده به عنوان گوادلوپ فرانسیسکو-مارتینز کوک کانتی دفتر معاینات پزشکی گفت. کالبد شکافی تایید او از صدمات و حکم مرگ او یک تصادف.

تیم ملی ماشین چرخید و ضربه هامر متوقف در پشت چراغ قرمز پلیس گفت:. هامر راننده 62 ساله و دو مسافر 29 – و 44 سال بودند همه گرفته به بیمارستان یادبود نورث وسترن در شرایط عادلانه.

دو افسر زخمی شدند, در سقوط به عنوان به خوبی و در شرایط عادلانه و پلیس گفت:.

الیور سوار به سرقت رفته نیسان به سمت جنوب قبل از توفنده به یک قطب در Bridgeport, پلیس گفت:. او سعی به فرار از صحنه شد اما به زندان گرفته شده در 10:13 p. m. در 800 بلوک غرب Pershing جاده ها است. او گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در بیماری جدی است.

دولت آمریکا با پلیس گفت: جیپ بود می خواستم در ارتباط با حداقل یک قتل.

منطقه سه کارآگاه و CPD عمده تصادفات واحد در حال بررسی است.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de