یک مرد متهم به ضرب تیراندازی کسی که بیش از یک استدلال در مورد به اشتراک گذاری مواد غذایی از یک کافه تریا در Austin در اوایل این ماه.

Wayne Kyles, 49 متهم با یک تعداد از قتل درجه اول در مارس 5, مرگ 31 ساله Dwayne سر پلیس شیکاگو و طبخ شهرستان دفتر معاینات پزشکی گفت.

Kyles و سر رو به بحث در مورد 6:15 بعد از ظهر در کافه تریا یک اتاق اشغال ساختمان در 500 بلوک از شمال خیابان مرکزی پس از سر پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن برخی از مواد غذایی خود را با فرد دیگری با توجه به پیوند انتقادات و آماده طبخ شهرستان دادستان. بحث خود را ادامه داد و به عنوان رئیس و فرد دیگری در سمت چپ ساختمان و راه می رفت به یک پارک.

Kyles که مشغول به کار در این ساختمان به عنوان یک نگهبان سوار یک تویوتا اما روشن وسایل نقلیه و بازگشت به منطقه در یک عنصر هوندا SUV دادستان گفت. او رفت و برگشت به ساختمان پس از شکست به قرار دادن سر در پارک.

حدود 7:30 p. m. سر راه می رفت تا به ساختمان و Kyles مواجه او خارج دادستان گفت. بحث شکست و Kyles گفته جیبش اسلحه و آتش گشودند قابل توجه سر چند بار. او در صحنه مرده.

تیراندازی دستگیر شد در یک دوربین مدار بسته در سراسر خیابان و ماموران بازیافت پنج پوسته پوسته و یک گلوله قطعه در صحنه نزدیکی سر بدن دادستان گفت.

Kyles از آستین به نظر می رسد در یک پیوند شنوایی پنج شنبه که در آن به او دستور داده شد برگزار شد در هیچ قید وثیقه آزاد است. تاریخ دادگاه بعدی او برنامه ریزی شده بود برای May 13.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im