مرد متهم به آزار جنسی روزولت دانشجوی دانشگاه

Category: سانتایمز Comments: No comments

وثیقه تعیین شد در $10,000 جمعه سابق روزولت دانشگاه دانشجو به اتهام آزار جنسی یک دانش آموز دیگر سه سال پیش در خارج از محوطه دانشگاه ،

Cook County, دادستان گفت: آلوین پرز سپس 20 و هم اتاقی خود میزبانی یک حزب Aug. 27, 2017, در دریاچه خود را نمایش خانگی که با حضور 19 سال که قبلا مورخ پرز هم اتاقی.

در طول این حزب پرز اتاقی و زن رو به بحث و هم اتاقی گفت: زن به ترک این حزب است. زن شروع به گریه دادستان گفت و پرز شروع به کنسول خود آورده و او را به اتاق خود.

پس از بستن درب دادستان گفت: پرز نشسته روی تخت با زن و شروع به بوسه و اتوبوس ، زن گفت: پرز را متوقف کند اما او همچنان به او و سپس به اتهام تجاوز جنسی با دهان.

بود قادر به متوقف کردن پرز و پرسید: برای لباس های خود را, دادستان گفت. پرز groped او را دوباره به عنوان او پانسمان او گفت که برای جلوگیری از دوباره و از او عذرخواهی کرد و به سمت اتاق دادستان گفت.

Alvin Perez
آلوین پرز
پلیس شیکاگو

زن به او گفت مادر و دو نفر دیگر در مورد آنچه اتفاق افتاده است صبح روز بعد و سپس ثبت گزارش پلیس شیکاگو رفت و به بیمارستان یادبود نورث وسترن که در آن تجاوز جنسی کیت انجام شد.

از طریق پیام های متنی پرز عذرخواهی برای اقدامات خود را به زن و به هم اتاقی خود دادستان گفت.

ماه آینده پرز اخراج شد از دانشگاه روزولت زیر یک عنوان IX تحقیق با توجه به دادستان. او را بازداشت گرفته شده توسط پلیس شیکاگو در ارتباط با اتهام حمله در نوامبر آن سال منتشر شد اما بدون اتهام.

نتایج آزمون DNA آمد از جنس کیت حمله در ماه جولای سال 2019 و DNA گرفته شده از پرز زمانی که او به زندان گرفته شده در روز پنج شنبه در خانه اش در غرب حومه Romeoville و با اتهام جنایی تجاوز جنسی با توجه به سوابق دادگاه.

پرز 23 مدعی است که خود را در تعامل با شد و با رضایت طرفین خود را وکیل فرانک Cece جونیور در دادگاه گفت. او تا به حال هیچ دیگر زمینه های جنایی و تا به حال در تعامل با این زن پس از, Cece گفت.

Cece گفت: بستگان پرز که با حضور در این جلسه کاهش یافته است به نظر.

تاریخ دادگاه بعدی او برای مجموعه بود 19 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>