اسکار Arfmann را B. C. دیوان عالی کشور دادگاه سال گذشته شنیده ام که او کمین Abbotsford پلیس Const. John Davidson و به ضرب گلوله او را دو بار از پشت در نوامبر 2017.

یک مرد به جرم قتل درجه اول برای مرگ یک B. C. افسر پلیس شده است در زندان ابد بدون احتمال عفو مشروط برای 25 سال است.

اسکار Arfmann را B. C. دیوان عالی کشور دادگاه سال گذشته شنیده ام که او کمین Abbotsford پلیس Const. John Davidson و به ضرب گلوله او را دو بار از پشت در نوامبر 2017.

محکومیت قتل درجه اول یک خودکار است زندگی حکم 25 سال قبل از آزادی مشروط می تواند در نظر گرفته شود و قاضی می گوید که زمان خدمت خواهد بود برای محاسبه.


Abbotsford اداره پلیس Const. John Davidson ضرب گلوله کشته شد در حین انجام وظیفه در Nov. 6, 2017.

آرلن Redekop / PNG

افسر همسر, دنیس دیویدسون گفت: صدور حکم شنیدن دوشنبه در یک قربانی تاثیر بیانیه ای که شوهرش درمان هر کس با محبت و انصاف و در عین حال او در بازگشت خود را برای مهربانی.

او می گوید: او یک مرد بود که نمی دریغ به قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به عنوان شغل مورد نیاز و او پا را از وسیله نقلیه خود را که روز به یک راه حل صلح آمیز برای این وضعیت است.


اسکار Arfmann شده است به جرم قتل درجه اول برای عکسبرداری از Abbotsford پلیس Const. John Davidson.

فایل های PNG

او می گوید: او و دیویدسون مهاجرت از انگلستان با سه فرزند خود را برای یک زندگی بهتر و او یک بار به او گفت که او معتقد است که هیچ کس تا به حال با شلیک پلیس در, Abbotsford.

او می گوید: زندگی او بوده است در هم شکسته با قتل او و او هیچ چشم انداز برای آینده است چرا که او نمی تواند تصور کنید زندگی بدون شوهر.

یک روانپزشک گفت: محاکمه Arfmann حال روانی علائم اسکیزوفرنی در زمان قتل شد اما قادر به درک اقدامات خود را, اگر چه او را تکذیب کرد, قتل افسر حتی پس از محکومیت.

وکیل مارتین پیترز گفت: آن باز بود به دادگاه برای پیدا کردن Arfmann نه با عنوان جرم جنایی مسئول قتل به دلیل اختلال روانی.

به جای پطرس گفت: Arfmann به کارگردانی او به قاضی که او می خواست می شود محکوم به قتل درجه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de