مرد گناه در Abbotsford دبیرستان دارویی و نقدی که به کشته شدن یک دانشجو

Letisha ریمر درگذشت پس از چاقو 14 بار و دوستش که او نیز با ضربات چاقو دچار جراحات جدی

گابریل براندون کلاین است که متهم از سلاح سرد در Abbotsford ارشد ثانویه است. فرستاده شده / فایل های PNG

NEW WESTMINSTER — یک قاضی پیدا کرده است یک مرد به جرم قتل درجه دوم و تشدید حمله در یک حمله بیش از سه سال پیش در دو دانشجو در بریتیش کلمبیا ،

دفاع وکیل مارتین پیترز استدلال کرده بود در ماه دسامبر که گابریل کلاین ندارد به قصد کشتن a 13-year-old girl on Nov. 1, 2016 زمانی که او راه می رفت به گنبد Abbotsford متوسطه.

وی دانشیار رئیس دادگستری هدر هلمز از B. C. دادگاه عالی برای پیدا کردن مشتری خود را به جرم قتل نفس اما او در بر داشت کلاین به جرم قتل درجه دوم امروز.

Letisha ریمر درگذشت پس از چاقو 14 بار و دوستش که او نیز با ضربات چاقو دچار جراحات جدی که کلاین متهم شده است با تشدید حمله.


Letisha ریمر کشته شد در طول یک حمله با چاقو در Abbotsford متوسطه.

اولریش / PNG

پیترز گفت: در اختتامیه استدلال تاج ثابت خود را در مورد حمله بر علیه دختر که نام زیر یک نشریه توقیف و کلاین باید مجرم در که شارژ.

نظارت ویدئوها دیده می شود در دادگاه نشان داد کلاین سرقت الکل از یک مغازه مشروب فروشی و یک شکار چاقو از یک فروشگاه لوازم ورزشی ساعت قبل از حمله و پطرس گفت: مشتری خود را مرتکب دزدی چرا که او می خواست برای دریافت و استفاده از این سلاح به چاقو یک افسر پلیس به امید راه اندازی یک خودکشی-توسط-پلیس سناریو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de