یک مرد متهم توسط دادستان از وحشت و توزیع تصاویر مستهجن از آنها خواسته است برای “موقت انتشار” از زندان در حالی که او در انتظار محاکمه در میان شیوع کروناویروس.

این پیشنهاد توسط کارملو Fonseca جونیور به نظر می رسد در میان برای اولین بار در شیکاگو در دادگاه فدرال سیستم پس از ایالات متحده آمریکا رئیس منطقه قاضی ربکا Pallmeyer ایجاد یک ویژه علامت اضطراری حرکات مربوط به کوروناویروس.

دادستان توافق به یک حرکت ثبت شده در هفته گذشته به دنبال انتشار مارکوس Pickens که متهم از عدم به روز رسانی خود را مجرم جنسی ثبت نام تحت شرایط خاصی سوابق نشان می دهد. اما در مورد Fonseca, فدرال قبلا استدلال کرد که “هیچ مجموعه ای از شرایط منطقی می تواند حفاظت از ایمنی از جامعه است.”

“(Fonseca) ترس و وحشت زندگی دختران جوان بدون ترک خانه اش” دستیار آمریکا وکیل متی McCrobie نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده در اواخر سال گذشته.

McCrobie نوشت که Fonseca فریب دختران جوان به فرستادن او به خطر انداختن تصاویر. او سپس ذخیره و استفاده از آنها را به زور به دختران به ارسال “به طور فزاینده ای گرافیک عکس ها و فیلم های خود را جذاب در صریح فعالیت در جهت” دادستان نوشت.

Fonseca به اتهام تهدید به ارسال تصاویر او می خواهم جمع آوری شده خود را به پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان و همکلاسی ها.

“هنگامی که آنها را متوقف برقراری ارتباط با او و یا نمی پاسخ به تهدید به سرعت به اندازه کافی او در بر داشت زیر سن قانونی’ آشنایان در رسانه های اجتماعی و ارسال تصاویر خود” McCrobie نوشت.

ایالات متحده دادرس قاضی شیلا فینیگان دستور Fonseca برگزار شد در بازداشت Dec. 23 سوابق نشان می دهد.

اما در یک حرکت ظ روز شنبه به دنبال Fonseca آزادی وکیل مدافع دنا خواننده اشاره کرد که “زندان هستند یک سر چشمه برای COVID-19 به گسترش است.” او همچنین نوشت که Fonseca خانواده نیاز به کمک به مراقبت از پدر خود که دارای مشکلات بهداشتی هستند.

او نوشت که Fonseca می “نمی شود از چپ به دستگاه های خود را:” اگر او منتشر شد اما می توان تحت نظارت دادگاه پرسنل.

آن روشن نیست دوشنبه که در آن Fonseca برگزار می شد و خواننده کاهش یافته است می گویند زمانی که تماس گرفته Chicago Sun-Times.

ایالات متحده منطقه قاضی Andrea چوب که ریاست Fonseca مورد به دستور دادستان به پاسخ پنج شنبه به Fonseca درخواست برای انتشار است. قاضی گفت: او را به احتمال زیاد حکومت الکترونیکی.

قاضی اشاره کرد او در حال انجام در جلسات دادگاه تا پس از آوریل 3 با استناد به هفته گذشته به ترتیب از Pallmeyer که تا حد زیادی قرار داده و موارد مدنی و کیفری در انتظار نگه داشته در پی شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de