مرد کشته و 2 زخمی در تیراندازی در, Jackson, فرهنگ و هنر, ایستگاه: پلیس

Category: سانتایمز Comments: No comments

یک مرد کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند دوشنبه در یک تیراندازی در یک, فرهنگ و هنر, ایستگاه مترو در حلقه.

تیراندازی اتفاق افتاده فقط پس از 2 صبح در تونل اتصال Jackson خط آبی و قرمز خط ایستگاه در 200 بلوک از خیابان دیربورن جنوبی, به گفته پلیس شیکاگو.

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در شکم و قفسه سینه و در صحنه مرده, پلیس گفت:. دیگر بود, ضربه به سر و بازو گرفته شده و به شمال غربی بیمارستان یادبود در وضعیت بحرانی است.

شیکاگو مقامات اداره آتش نشانی گفت: هر دو مردان در 20s خود را.

کوک کانتی دفتر معاینات پزشکی را منتشر کرده است جزئیات بیشتر در مورد مرگ و میر.

19 سال نیز در پایین پشت گرفته و به یک بیمارستان در وضعیت خوب, پلیس گفت:. محققان فکر می کنم او با مردان بود اما نه یک هدف در نظر گرفته.

مرد مظنون فرار پس از تیراندازی پلیس گفت:. بازداشت شده اند ساخته شده است.

قرمز و آبی خط قطار در حال دور زدن جکسون ایستگاه های صبح روز دوشنبه را به عنوان پلیس بررسی با توجه به فرهنگ و هنر سرویس هشدار.

این حادثه در نزدیک به دو هفته پس از دیگری به ضرب گلوله کشته شد در یک خط آبی قطار Feb. 5 در UIC-Halsted ایستگاه. لب گنده پاتریک Waldon باقی مانده برگزار شد بدون وثیقه به اتهام تشدید باتری سرقت مسلحانه و مسلح همیشگی جنایی در ارتباط با این تیراندازی است.

یک نوازنده نیز با چاقو به روز قبل از آن بر روی پلت فرم در جکسون خط قرمز ایستگاه. باربارا جانسون, 38 متهم شد در این حمله و همچنین دستور داد برگزار شد بدون وثیقه.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>