مرد کشته شده زن او مرتب به خرید قابلمه از روی Facebook و پس از او حاضر به او اجازه دهید بوی آن: دادستان

Category: سانتایمز Comments: No comments

18 سال, پیر مرد متهم شده است با ضرب تیراندازی یک زن او مرتب به خرید ماری جوانا از بیش از Facebook — 15 روز پس از تفریحی خرید و فروش گیاه قانونی شد, در دولت, با توجه به Cook County, دادستان.

ترل Vining چهره به اتهام قتل درجه اول در تیراندازی که منجر به کشته شدن 20 ساله ساشا مور در Jan. 15 در خارج از گرشام محله ایستگاه گاز که در آن دو ملاقات برای تکمیل معامله Cook County, دادستان گفت.

در چهارشنبه Vining دستور داده شد برگزار شد بدون وثیقه خود را در طول جلسه اولیه در لیتون دادگاه جنایی ساختمان.

دادستان گفت: پرونده از Facebook نشان می دهد Vining, با استفاده از نام “کریس پل” ساخته شده در تماس با مور پس از او آگهی در Facebook که او تا به حال ماری جوانا برای فروش.

در ابتدا پس از تنظیم ملاقات در یک محل Vining سپس تغییر در این نشست به 83 و Halsted خیابان دادستان گفت. زمانی که این دو ملاقات در مدت کوتاهی پس از نیمه شب مور به ارمغان آورد به همراه دوست پسر خود بود که در صندلی جلو مسافری از سال 2007 شورلت مالیبو.

نه مور و نه دوست پسر او را قبلا ملاقات Vining قبل از دادستان گفت.

Vining ثبت شده توسط دوربین های نظارت تصویری در حال انتظار در نزدیکی یک ایستگاه گاز برای یک ساعت و نیم قبل از جلسه دادستان گفت.

Vining قرار دادن سر خود را در داخل خودرو و خواسته به بوی ماری جوانا با توجه به دادستان که گفت: هنگامی که مور رد Vining در زمان از تفنگ و گلوله یک بار او را در سر کشتن او.

مور, دوست پسر, قادر به رسیدن به خود پا به پدال گاز و با سرعت به عنوان Vining اخراج دو بار بیشتر قابل توجه عقب عقب خودرو و خرد پنجره عقب دادستان گفت. مور, دوست پسر, شناسایی Vining در یک عکس آرایه و همچنین ارائه کارآگاهان با Vining را Facebook حساب که در آن Vining نوشته شده بود عکس های خود دادستان گفت.

دستیار مدافع برای Vining گفت که او کار پاره وقت به صورت موقت سازمان نیروی انسانی و زندگی با مادر خود را در حالی که ثبت نام به عنوان یک عضو ارشد در مرکز شهر منشور مدرسه.

قاضی چارلز ساحل, دستور Vining برگزار شد بدون وثیقه و تنظیم تاریخ دادگاه بعدی او برای مارس 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>