پلیس در حال جستجو برای یک مرد که گفته می شود فریاد زد نژادی تهمت و انداخت قهوه داغ در یک ایستگاه گاز همراه در Armour مربع در سمت جنوب.

رویارویی اتفاق افتاده است 7 ژوئن در 200 بلوک غرب 31st, خیابان, به گفته پلیس شیکاگو. یک پوسته ایستگاه گاز واقع شده است که بلوک.

کارمند گفت: مرد که “او نباید زباله چیزهای چرا که او بود که کثیف در قهوه ایستگاه” یک سخنگوی پلیس گفت:. این مرد سپس lobbed نژادی تهمت و انداخت قهوه داغ, در, کارمند, سوزاندن او را در مکان های متعدد پلیس گفت:.

مرد تهدید کارمند قبل از خروج از حدود ساعت 10 صبح در سفید دو درب فورد F-250 با راننده و درب سمت, پلیس گفت:. کارمند کاهش یافته است درمان های پزشکی.

Surveillance video shows a vehicle wanted by police June 7, 2020, in the 200 block of West 31st Street.
نظارت تصویری نشان می دهد یک وسیله نقلیه تحت تعقیب پلیس 7 ژوئن 2020 در 200 بلوک غرب 31st, خیابان.

حمله آمد روز پس از فشار گروه بیشتر از مردان سفید گشت که همان بلوک مسلح با بیس بال خفاش ها و سایر سلاح های پی گسترده ضد نژادپرستانه تظاهرات بیش از افسر-درگیر قتل جورج فلوید.

در ژوئن 3, گروه عکس گرفته شده در نزدیکی پرینستون خیابان و 31st, خیابان که در آن کسی که در این گروه گفته می شود تلاش برای چیزی است که چوب در چرخ دوچرخه و یک مرد که در حال عبور از این گروه است.

شهردار لری Lightfoot پاسخ روز بعد گفت این کاملا مناسب برای افرادی که به اسلحه ببرند, خفاش ها, لوله هاي, هر آنچه در گشت محله.”

هر کسی با اطلاعات در ایستگاه گاز حمله خواسته است برای تماس منطقه یک کارآگاه وندی Weller در 312-747-8380.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de