مردی که ویدیو ضبط شده 78 زنان در حمام عمومی می شود 18 ماه در زندان

قاضی اشاره کرد که اگر چه تنها یک زن بود شناسایی Garth Galligan را اطفاء شهوت با نگاه تا به حال تاثیر قابل توجهی در جامعه است.

ویکتوریا دادگاه لایل استافورد / Times Colonist

یک مرد بی خانمان که با استفاده از تلفن همراه خود را به رکورد 78 unsuspecting در زنان با استفاده از توالت های عمومی شده است محکوم به 18 ماه در زندان پس از سه سال آزادی مشروط.

Garth Galligan, 34, التماس گناه در هفته گذشته به غیرقانونی ضبط زنان در مکان های که در آن آنها منطقی می تواند انتظار می رود به حفظ حریم خصوصی. Galligan نیز مجرم به نقض خود را مشروط بودن زنان در حمام ملکه هتل در Aug. 26, 2019 و نقض حکم دادگاه به ملاقات روزانه با قاطعيت جامعه درمان, تیم, است که پشتیبانی از او در جامعه است.

قاضی جنیفر Barrett پذیرفته مشترک ارسال از تاج و دفاع درخواست برای 18 ماه حبس. او اشاره کرد که اگر چه تنها یک زن بود شناسایی Galligan را اطفاء شهوت با نگاه تا به حال تاثیر قابل توجهی در جامعه است.

“عمومی انتظار حریم خصوصی زمانی که با استفاده از یک مستراح عمومی است به خوبی به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده است. آقای Galligan را متخلف رفتار به طور مستقیم نقض این انتظار بسیار صمیمی و شخصا تهاجمی راه است. جرم از اطفاء شهوت با نگاه نیست victimless جرم” گفت: قاضی.

در صدور حکم شنیدن بارت شنیده ام که Galligan نقض خود را مشروط در همان روز او از زندان آزاد شد پس از خدمت زمان برای یک تجاوز جنسی در زنان حمام سلطنتی, British Columbia, موزه و اخلال حادثه در مک دونالد داگلاس در خیابان.

در دسامبر 2018, Galligan با نزدیک شدن یک زن جوان در حمام در موزه سعی کردم به او فشار به یک غرفه و اتوبوس ، یک زن دیگر مداخله کرده و او زد.

Galligan نیز به دنبال یک زن به حمام در مک دونالد و propositioned او ، زمانی که Galligan تحت فشار قرار دادند در یک غرفه درب برای دیدن اگر آن را قفل شده است و نمی خواهد هیچ برای جواب دادن زن فریاد زد و او را به ترک و به نام پلیس.

در مارس 2019, Galligan به زندان محکوم شد و پس از سه سال آزادی مشروط و با شرایط ممنوع است که او را از ورود و یا طولانی در اطراف زنان washrooms.

در عرض چند ساعت از آزادی او Galligan شد توسط یک عضو از ملکه هتل خانه داری کارکنان بی انتها ایستاده بر روی یک صندلی توالت با شلوار خود را در اطراف مچ پا خود را. او دستور داد او را به ترک.

مرتبط

در سپتامبر. 1 یکی دیگر از خانه دار راه می رفت به زنان حمام و دیدم Galligan برهنه در داخل غرفه. او وحشت زده بود او گفت برای ترک کنند و هشدار داده, امنیت, اما Galligan فرار کرد, دادگاه شنیده می شود.

در اکتبر. 7 یک زن با استفاده از یک حمام مختلط در هتل متوجه یک صفحه نمایش تلفن همراه که از این غرفه در کنار او هنگامی که او برافروخته ، Galligan زد خاموش شد اما بعد از شناسایی از طریق دوربین های امنیتی در هتل.

که همان شب خانه دار در بر داشت Galligan دوباره در زنان حمام در هتل. او گفت که او را به ترک و این که او ممنوع از هتل.

در اکتبر. 10, Galligan دستگیر شد و تلفن همراه کشف و ضبط شد. پلیس در یک تلفیقی از فیلم نشان 58 زنان در توالت اصطبل. دادگاه شنیده ام که Oct. 6 تصویری است که 46 دقیقه و 18 ثانیه در طول و Galligan صورت به نظر می رسد در این ویدئو 13 بار. این اعتقاد کلیپ های ویدیوئی ثبت شد بین Aug. 26 Oct. 6.

بیشتر از 20 نفر تصویری-ثبت بین Oct. 6 Oct. 8.

از 78 زنان تنها شش ثبت نشده در حالت عریان یا استفاده از توالت.

هیچ یک چهره قابل مشاهده بود در این ویدئو به جز Galligan است. روشن نیست که در آن فیلم گرفته شد.

قبل از تحمیل جمله بارت در نظر گرفته Galligan به شرایط شخصی.

بومی مرد مادر بیولوژیکی تلاش با اعتیاد و زندگی در خیابان در ونکوور. او برداشته شد از او مراقبت در زمان تولد و زندگی در یک پرورشگاه تا سن پنج سالگی زمانی که او به تصویب رسید Galligans. خود را پدر خوانده فوت کرد زمانی که Galligan بود 19. در سن 20 او در سمت چپ خانه و خانواده به دنبال مادر بیولوژیکی خود را و شروع به آزمایش با مواد مخدر و الکل است.

Galligan دارای تعداد بسیار چالش های جدی گفت: Barrett. او تلاش علمی و اجتماعی در مدرسه کردم ولی از طریق دبیرستان. او در حال حاضر جمع آوری مزایای از کار افتادگی.

او دارای ضریب هوشی پایین و تشخیص داده شده است با اسکیزوفرنی مصرف مواد اختلال برای هر دو حشیش و آمفتامین و ضد اجتماعی اختلال شخصیت. روانپزشک دکتر آنتونی Dugbartey به این نتیجه رسیدند که Galligan را اطفاء شهوت با نگاه رانده است قوی خود انگیختگی جنسی و علاقه به دیدن زنان ادرار و که او در معرض خطر به reoffend جنسی.

Dugbartey یافت Galligan تا به حال بینش کمی به خود متخلف رفتار و یا نیاز خود را برای درمان. Galligan گفت: روانپزشک او نقض خود را مشروط سفارش زیرا او می خواست برای تحقق تمایلات جنسی خود را از مشاهده و تصویری-ضبط زنان ادرار.

Dugbartey یافت Galligan به “قطعا مصر و فاقد ندامت گفت:” قاضی.

“وجود دارد که لازم است در این مورد به طور جداگانه آقای Galligan از جامعه با توجه به زمان نگرش خود را در مورد متخلف نیاز به ایجاد تغییرات در زندگی خود را و نیاز به درمان. بدون این تغییرات ساخته شده او به شمار قابل توجهی خطر ابتلا به جامعه گفت:” بارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im