مسا, Ariz. — در حالی که اکثر توله بازیکنان را قطع تنگ در آریزونا در طول یک تکه بهار, آموزش, مدیر, دیوید راس و خیلی از کارکنان مربیگری را سر خانه و به دنبال آن جبهه در روزهای آینده.

لیگ اصلی بیس بال جمعه اعلام کرد که به دلیل coronavirus احتیاطی بازیکنان آزاد بودند به باقی می ماند در آریزونا و یا بازگشت به خانه خود را در شهرستانها و یا تیم خود را در شهرستان.

“ما لازم نیست که حرف آخر را در همه بازیکن اما به نظر می رسد که در حال حاضر تعدادی از بازیکنان اصلی را در لیگ اردوگاه علاقه مند به چسبیده در اطراف و با استفاده از تسهیلات برای کاهش وزن-فعالیت اتاق و نور بیس بال فعالیت” تیم رئیس جمهور تئو اپستاین گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “ما را حفظ خواهد کرد تسهیلات باز و هر گونه کاهش می یابد مقدار از کارکنان وجود دارد برای تسهیل آن است.”

اپستاین در مقایسه با روزهای آینده به یک ژانویه برنامه از بازیکنان پس از رسیدن به محل کار را پیش از بهار آموزش. یک اسکلت خدمه از مربیان خواهد بود در دست برای کمک در حالی که حضور کم در این مرکز در هر زمان.

“ما کار خواهد کرد برای مدیریت اعداد وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از بازیکنان مونتاژ در همان زمان تلاش برای پایبندی به دستورات مقامات بهداشت عمومی را بیش از حد بزرگ یک گروه مجمع” اپستاین گفت.

تعدادی از بازیکنان کار کردن در آریزونا است که انتظار می رود به رویم را مارس به پایان می رسد و اجاره در بازیکنان موقت خوابگاه منقضی خواهد شد. برخی انتظار می رود برای استفاده از امکانات در زمینه انوری در هفته های آینده اگر چه وزن اتاق در حال بازسازی است و در دسترس نیست حداقل برای یک هفته دیگر.

روز جمعه توله بهار-مرکز آموزش در مسا دریافت آنچه که به عنوان “تمیز کردن عمیق.” همان درجه از تمیز کردن ممکن است اتفاق می افتد در انوری در نهایت.

“من شنیده ام هنوز” اپستاین گفت. “در حال حاضر در انوری وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از افراد مشغول به کار وجود دارد. من می خواهم تصور کنید ما می خواهیم گام های مناسب برای تمیز کردن انوری بازیکنان قبل از شروع به نشان دادن وجود دارد و یا ما بیش از یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان در ساختمان است.”

به عنوان MLB تاخیر در روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته این ایده از فصل به طور منظم شروع در اوایل ماه آوریل به نظر می رسد بسیار خوش بینانه است.

“با واقعیت [که] تیم نیاز به سه تا چهار هفته از کار کردن با هم برای آماده شدن برای فصل شما می توانید در قرعه کشی خود را معقول و منطقی نتیجه گیری در هنگام روز باز است و یا چگونه واقع بینانه آوریل روز باز است” اپستاین گفت.

خواسته به ارزیابی احساسات خود را بیش از چند روز گذشته اپستاین قرار دادن تصویر بزرگ بیش از بیس بال.

“در پایان روز همه ما یک لحظه قبل از شما قرار داده و سر خود را روی بالش که در آن شما متوجه آنچه که همه ما با خرید و فروش و عواقب بالقوه برای جامعه به عنوان یک کل” او گفت:. “ما با هم بکشید و رسیدگی به این کار را در بهترین راه ممکن است.

“بنابراین ما همه در این با هم و از آن زمان به جمعی فداکاری باید پشت یکدیگر و به حداقل رساندن درد و رنج و امیدوارم بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما آن را احتمالا نمی خواهد تا زمانی که همه ما در حال بازگشت به حالت عادی آن را به چشم انداز مناسب و روند آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de