بسیاری از کسب و کارهای کوچک می گویند وام نمی خواهد آنها را به rehire

واشنگتن — برخی از کسب و کارهای کوچک است که به دست آمده بسیار پرطرفدار دولت وام می گویند که آنها نمی خواهد بود قادر به استفاده از آن را به تمام خود را گذاشته و کارگران در بازگشت حتی اگر این چیزی است که این برنامه طراحی شده است به انجام.

چک برنامه حفاظت از وعده یک صاحب کسب و کار وام بخشش اگر آنها را حفظ و یا rehire همه کارگران آنها تا به حال در اواخر فوریه. اما صاحبان گویند معادله نیست خیلی ساده در بخشی به دلیل شرایط اقتصادی فعلی و تا حدی به دلیل شرایط وام.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

به عنوان یک نتیجه از وام ممکن است کاهش نرخ بیکاری به عنوان مقدار به عنوان برگ برنده دولت و کنگره امید.

دولت 2 تریلیون دلار بسته امداد شامل $349 میلیارد برای وام کسب و کار کوچک برنامه که محاصره شد با برنامه های کاربردی و از پول پنج شنبه. کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است روز شنبه خواهد بود که با ارائه یکی دیگر از $310 میلیارد.

برای دریافت وام ببخشند شرکت ها نیاز به صرف 75 درصد بر حقوق و دستمزد در عرض هشت هفته از دریافت پول است. دیگر 25 درصد می تواند صرف اجاره و آب و برق و پرداخت وام مسکن. در غیر این صورت وام دارای شرایط سخاوتمندانه: تنها 1 ٪ نرخ بهره و شش ماه قبل از هر گونه اصلی است.

بسیاری از شرکت های کوچک است که قادر به دست آوردن یک وام با داشتن افکار دوم در مورد rehiring همه کارگران و چند طرح برای بازگشت به پول است. دیگران را از استفاده از آنچه که آنها می توانند در اجاره و آب و برق و استفاده از برخی از به rehire بخشی از خود را گذاشته و کارکنان. اما بسیاری از آنها مطمئن نیستید آنها خواهد بود قادر به بازگشایی هشت هفته از در حال حاضر. آنها با دیدن نقطه های کوچک در rehiring تمام کارگران خود را پرداخت آنها را به انجام کمی یا هیچ چیز, و سپس به طور بالقوه تخمگذار آنها را دوباره اگر کسب و کار باقی می ماند و ضعیف دو سال از هم اکنون.

“شما تبدیل به کسب و کار به تصویب از طریق دولت فدرال گفت:” جو والش که صاحب پاک سبز, مین, تمیز کردن خدمات در پورتلند مین با 35 کارکنان. “شما در حال انجام بسیار کمی در واقع کمک به کسب و کار است.”

معلوم نیست چه مقدار کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام می تواند مانع افزایش افزایش بیکاری — یک رکورد 22 میلیون نفر از مردم به دنبال کمک بیکاری در ماه گذشته است. اکثر اقتصاددانان پیش بینی نرخ بیکاری را به 15 ٪ و 20 ٪ در زمانی که ماهانه شغل گزارش منتشر شد در اوایل ممکن است.

پول بیشتر است که به وضوح مورد نیاز: حدود 1.6 میلیون شرکت های کوچک قادر به دست آوردن وام کسب و کار کوچک گفت: دولت از حداقل 6 میلیون نفر بودند که به احتمال زیاد واجد شرایط با توجه به داده های سرشماری. بانک مرکزی امریکا اقتصاددانان تخمین می زنند که یکی دیگر از $650 میلیارد دلار خواهد بود لازم برای پاسخگویی به تقاضا است.

همچنین سخاوتمندانه کمک بیکاری که همچنین شامل در دولت بسته امداد ساخته شده است آن را مشکل تر برای rehire. بسیاری از کارگران در حال ساخت بیشتر با چک بیکاری که در حال حاضر شامل 600 دلار سود بارگیری از دولت فدرال است.

والش که دریافت $280,000 وام از SBA گفت که او تمایلی برای فشار به کارکنان خود را برای بازگشت به کار به دلیل تحت بیکاری قوانین آنها می تواند خود را از دست هفتگی چک اگر آنها به نوبه خود پایین بالقوه شغل.

“که فقط با قرار دادن من به عنوان کارفرما وقتی در یک موقعیت دشوار” والش گفت. او پرداخت حداقل $17 ساعت با مزایای ولی کارمندان سابق در حال گرفتن معادل حدود 25 دلار در ساعت از بیکاری است.

در حال حاضر والش کسب و کار بسته شده است با توجه به عدم وجود تقاضا برای تمیز کردن خدمات. او امیدوار است تا به زودی بازگشایی و بازگرداندن برخی از کارگران آموزش مجدد آنها را در مطابق با فرآیندهای کسب کمی درآمد. هنوز هم او شک و تردید خود را در کسب و کار خواهد شد در هر نقطه نزدیک به آنچه در آن بود در هر زمان به زودی, که بدان معنی است که نیروی کار خود را نمی تواند یا.

“هیچ راهی وجود دارد که من به 100% اشتغال تا پایان 8 هفته,” او گفت:.

ملی فدراسیون به صورت مستقل کسب و کار کوچک کسب و کار گروه حمایت هل دادن دولت به آن را آسان تر برای وام به بخشیده شود.

این گروه می خواهد SBA برای از بین بردن نیاز است که 75 درصد صرف حقوق و دستمزد و یا حداقل کاهش آن را به 50٪. آن را نیز می خواهد rehiring پنجره فراتر از هشت هفته است و هل دادن “حسن نیت” ارائه که شرکت های اعتباری برای تلاش به rehire کارگران ترجیح می دهند که نرخ بیکاری کمک به جای.

این NFIB نیز خواسته است که نیمی از دور بعدی بودجه بود این سایت متعلق به کسب و کار با کمتر از 20 کارکنان برای مقابله با شکایتی است که بسیاری از بزرگ عمومی-داد و ستد شرکت های به دست آمده وام در دور اول. توافق رسیده اواخر روز سه شنبه را ندارد که تغییر اما کارگردانی برخی از وجوه به بانک های کوچکتر است.

بر اساس یک نظرسنجی از اعضای خود را NFIB گفت که فقط نیمی از کسانی که اعمال شده برای وام های انتظار داشته باشند که rehire تمام کارگران خود را و دریافت کل مبلغ بخشیده. یک چهارم انتظار می رود که حداقل سه چهارم از وام بخشوده خواهد شد در حالی که 15% نمی دانم.

آدم, مادر, آنال دریافت $160,000 وام برای رستوران و نوار در بلفونتاین اوهایو در نزدیکی کلمبوس هر چند او نامشخص در مورد چگونه بسیاری از 17 خود را گذاشته و کارکنان او قادر خواهد بود به rehire و هنگامی که. حتی زمانی که اوهایو به پایان می رسد آن رستوران, خاموش کردن, مادر, آنال انتظار دارد که به صورت محدودیت در چگونه بسیاری از مردم جای خود Brewfontaine می باید در محل.

“ما یک رستوران کوچک — ما معمولا در بسته های 90 تا 100 در و آنها را در بالای هر یک از دیگر. اگر هر کس به توان شش فوت از هم جدا با 40 یا 45 (مشتریان) ما نمی توانیم پرداخت صورتحساب”, مادر, آنال گفت. او انتظار دارد به همراه کارکنان خود را به آرامی به عقب.

شرکت حسابداری Isdaner & Co., بر اساس نزدیکی فیلادلفیا گفت: در یک مشتری توجه داشته باشید که “برخی از کارفرمایان تصمیم خواهد گرفت نه به امضای موافقتنامه وام خود را به دلیل کسب و کار خود را اساسا بسته و را انتخاب کنید به پرداخت کارکنان خود را برای کار نمی کند.”

Laury هممل صاحب شش ورزشگاه در ماساچوست و نیوهمپشایر و سالت لیک سیتی و استخدام حدود 480 کارگران است. او شک و تردید او قادر خواهد بود برای بازگشایی خود ماساچوست مکان در هشت هفته پس از rehiring کارگران در حال حاضر به سادگی به زور او را به وضع همه آنها را دوباره. و او می تواند در سمت چپ با هیچ پولی برای پرداخت به آنها را زمانی که او در نهایت می کند و دوباره باز کنید.

هممل است با استفاده از برخی از وام او برای پرداخت هزینه های سابق خود کارگران پوشش مراقبت های بهداشتی است که می تواند بخشیده شود. اگر او نمی کند با استفاده از 75% در rehiring کارکنان خود او ممکن است قبول بقیه به عنوان یک وام. بانک خود را نمی خواهید به حمل وام, اما, به طوری که او ممکن است سعی کنید و بازگشت به پول است.

“فرایند برگ (کسب و کارهای کوچک) نقدی پور در زمانی که آنها را مجبور به دوباره باز” Hammel گفت. “من با داشتن پول و پرداخت به مردم به کار نمی آیند نیست کمک به کسب و کار من یک ذره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de