به عنوان دانش آموز تلاش و داد و فریاد Lafleur برداشت دانشجویی صورت نقل مکان کرد و آن را به سمت و در حالی که فریاد “چگونه شما آن را دوست دارم زمانی که به کسی yells در گوش شما!”

یک میپل ریج معلم باید گواهی تدریس خود را به حالت تعلیق سه روز پس از او پیدا شد به مهار شده درجه 1 و برداشت خود را به صورت.

با توجه به رضایت قطعنامه توافق نوشته شده توسط B. C. معلمان مقررات شعبه این ولایت در فوریه 2018 در یک تقسیم مهد کودک و درجه 1 کلاس در حال تدریس توسط Shelagh مرلین Lafleur.

دانش آموز درگیر بود و درجه 1 بود که دانش آموز منتقل شده به Lafleur کلاس در ژانویه 2018. مدرسه اصلی بود دستور Lafleur که اگر دانش آموز بودند به عمل یا شروع به ضربه زدن به او را به حرکت به دور و به فضای دانشجویی.

در فوریه. 16, 2018, دانش آموز شروع به اقدام کردن و پرتاب اقلام خارج از کلاس پنجره در حالی که دانش آموزان دیگر به تماشای یک ویدیو در داخل زنگ تفریح.

“Lafleur با نزدیک شدن یک دانشجو و گفت:” چگونه شما می خواهم آن را اگر من انداخت مسائل خود را از پنجره به بیرون?’ و پس از آن دانش آموز یک ضربه او را” جزئیات توافق. Lafleur سپس برداشت دانش آموز توسط بازو و آنها را به بخش دیگری از کلاس درس که در آن او با زور و اجبار مهار دانش آموز در یک صندلی.

به عنوان دانشجو ادامه داد: برای مبارزه و جیغ Lafleur برداشت دانشجویی صورت نقل مکان کرد و از آن سمت به سمت دیگر و در یک نقطه به طور خلاصه تحت پوشش دهان خود را در حالی که فریاد “چگونه شما آن را دوست دارم زمانی که به کسی yells در گوش شما!”

با توجه به توافق بیانیه ای از حقایق این حادثه به طول انجامید بیش از پنج دقیقه پس از آن حمایت معلم رفت و به دریافت اصل. Lafleur شد و همچنین بعد از آن شنیده می شود گفت که دانش آموز بود که “با خراب شخص اشتباه است.”

Lafleur بعد از بازنشسته منطقه در ماه فوریه 2019. معلم او گواهی معلق خواهد شد برای یک دوره سه روز در ماه آوریل سال 2020 و حادثه ثبت شده با وزارت آموزش و پرورش آنلاین رجیستری.

sip@postmedia.com
twitter.com/stephanie_ip

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im