مارک لی: برنامه ریزی برای مدیریت حرارت پایین از B. C. s سوخت های فسیلی بخش

نظر از: تقویت عمومی را برمی گرداند به توسعه منابع از طریق کربن قیمت گذاری و خانواده سلطنتی اصلاحات مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هزینه برای انتقال.

نمونه هایی از مشاغل سبز شامل remediating پیر معادن زغال سنگ و چاه های نفت و گاز, ساختمان, سبز زیرساخت ها و پروژه های انرژی تجدیدپذیر و استخراج ارزش اضافی از تجدید پذیر منابع بخش مانند جنگلداری. هو / کانادا مطبوعات

B. C. اتحاد مضطرب تاریخچه وقتی که می آید به سوخت های فسیلی و تغییرات آب و هوایی. رهبران ما بزرگ شده است در تنظیم دور کردن اهداف برای کاهش گازهای گلخانه ای (GHG) و یا کربن تولید گازهای گلخانه ای پس از آن شکست برای دیدار با آنها.

پس از سال 2015 در پاریس توافق در مورد تغییر آب و هوا, B. C. متعهد شده است به 40 درصد کاهش انتشار کربن تا سال 2030 (نسبت به سطح 2007). از سال 2017, B. C. تولید گازهای گلخانه ای تقریبا بدون تغییر از سال 2007 بنابراین ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام.

تعدادی از بخش های موفق برای رسیدن به کاهش انتشار آلاینده اما این شده اند جبران رشد تولید گازهای گلخانه ای از B. C. s سوخت های فسیلی بخش است. B. C. چالش است که نه فقط ما مصرف سوخت های فسیلی برای نیازهای انرژی ما, ما همچنین یک صادر کننده عمده.

در حال حاضر یک چهارم از B. C. کل کربن تولید گازهای گلخانه ای آمده از استخراج و پردازش سوخت های فسیلی است. B. C. تعهد به گسترش fracking برای عرضه LNG صادرات صنعت رانندگی استان فراتر از آن وضع GHG اهداف. B. C. دولت به دنبال کاهش انتشار آلاینده ها توسط تأمین بالادست fracking و پردازش با “پاک” برق و در حالی که همچنان به رشد صادر کننده سوخت های فسیلی است.

این رویکرد به مدیریت آب و هزینه های سوخت های فسیلی استخراج است که در نهایت غیرقابل دفاع و متناقض با روح و نیت از توافق پاریس. انطباق رشد تولید گازهای گلخانه ای از سوخت های فسیلی در صنایع تمام بخش های دیگر اقتصاد نیاز به سفت کردن کمربند خود را حتی بیشتر اگر قبل از میلاد است و برای پاسخگویی به آن هدف است.

به پیاده روی آن بحث آب و هوا, B. C. باید تامل نحوه باد کردن آن سوخت های فسیلی در بخش های نه سطح شیب دار ، برخی از این تفکر است که در حال حاضر اتفاق می افتد وقتی که می آید به کاهش تولید زغال سنگ مورد استفاده برای تولید برق اما هنوز به طور یکپارچه به سیاست نفت و گاز است.

چنین موفق باد-پایین باید ساخته شده بر روی چهار ستون.

اولین بار, B. C. باید متعهد به یک کربن بودجه چارچوب شبیه به بریتانیا که وادار سیاست گذاران برای مقابله با کلاسیک اقتصادی مشکل از نحوه تخصیص منابع موضوع به محدودیت بودجه. کربن بودجه است و بیشتر شبیه چگونه ما برای برنامه ریزی سالانه بودجه دولت: شروع از سال هدف و اقدامات برای رسیدن به آن به دنبال نظارت معمول و گزارش.

دوم تعطیل از سوخت های فسیلی نیاز عمده سرمایه گذاری های جدید در سبز زیربنایی و ملی سبز استراتژی صنعتی. در سطح اقتصاد کلان بهترین دفاع خوب است جرم: تلاش برای ایجاد اشتغال جدید در مناطقی که decarbonize اقتصاد و همچنین حمایت بیشتر ذاتا سبز شغل در بخش عمومی مانند مراقبت از کودکان و سالمندان مراقبت.

ما نیاز به توسعه یک “فقط انتقال” برای کارگران و منابع جوامع است. آلبرتا است که منجر به راه با یک استراتژی و برنامه برای کارگران تحت تاثیر این استان فاز از زغال برق (اگر چه این ممکن است با تغییر دولت جدید).

با موفق باد را بیش از 20 تا 30 سال بیشتر از بلند کردن اجسام سنگین می تواند از طریق انجام ساییدگی به عنوان موجود کارگران آمار سن بازنشستگی. نمونه هایی از مشاغل سبز شامل remediating پیر معادن زغال سنگ و چاه های نفت و گاز, ساختمان, سبز زیرساخت ها و پروژه های انرژی تجدیدپذیر و استخراج ارزش اضافی از تجدید پذیر منابع بخش مانند جنگلداری.

چهارم افزایش عمومی را برمی گرداند به توسعه منابع از طریق کربن قیمت گذاری و خانواده سلطنتی اصلاحات مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هزینه برای انتقال. B. C. فعلی خانواده سلطنتی رژیم برای سوخت های فسیلی است که با هدف توسعه و گسترش این صنایع نه پیچ در پیچ ،

حق امتیاز — به اشتراک گذاری از ارزش عمومی منابع استخراج شود — در حال سقوط در B. C. رژیم باید به بازرسی و نگهداری به حداکثر رساندن بازده از استخراج از این جمعی متعلق به منابع. این درآمد می تواند برای آینده 20 تا 30 سال, پشتیبانی, انتقال به صفر کربن اقتصاد است.

با توجه به نحوه اساسا در هم تنیده استخراج منابع و بومی حقوق در حال باد کردن باید برنامه ریزی شده در همکاری با سازمان ملل.

ما در حال ارائه این ایده ها در یک زمان از قطبش در B. C. و کانادا بیش از “سیاست انرژی” — مشاغل در مقابل محیط زیست در مقابل حقوق محیط زیست. اما گفتگو در مورد چگونه به فاز از سوخت های فسیلی است که به شدت مورد نیاز اگر ما به مقابله با این واقعیت از تغییر آب و هوا.

مارک لی یک اقتصاددان ارشد با Canadian Centre for Policy Alternatives.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im