Marlon Wayans می پردازد ادای احترام به او, اواخر, مادر, الویرا Wayans

این Wayans خانواده خود را از دست داده مادر.

الویرا Wayans — مادر 10 فرزند از جمله هنرمندان Damon Wayans, Marlon Wayans, Shawn Wayans و Keenen Ivory Wayans — به تازگی درگذشت مارلون پنج شنبه اعلام کرد. او 81.

مارلون در زمان به Instagram به قلم عاطفی ادای احترام به مادر اواخر یکشنبه در چه بوده است او 82 تولد که دو برابر به عنوان 48th تولد.

“امروز من جشن برای هر دو از (ما) در میان این صدمه دیده است” مارلون زیر نویس یک عکس با Wayans.

این “جوجه” بازیگر گفت: از دست دادن مادر خود را “در هم شکسته و من را به 1000 قطعه” و اضافه کرد که او “قرار دادن خودم به هم قطعه قطعه” از طریق عزادار.

“شما همیشه به من چسب,” او نوشت. “من فقط دوست دارم شما ma. #missyou من چیزهای زیادی ساخته شده است به شما خیلی افتخار می کنم… اما در حال حاضر من فرشته برای بلند کردن من.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Marlon برای نظر.

در یکی دیگر از Instagram, پست, Marlon منعکس شده در هزینه های تولد خود را به تنهایی.

“تولدت مبارک من… من از خدا می خواهم ‘چرا من’ ؟ چرا من درد و رنج” او خود را آغاز کرد طولانی مقاله. “من اصلا سوال شما از طریق این سفر است. در طرف دیگر از این همه فاجعه پیروزی است. بنابراین من به شما اعتماد. این صرفا یک سفر به چالش من. شما در حال شکستن من, شما در حال ساخت من.”

کمدین ادامه داد: “من یک قربانی من یک قهرمان به چالش کشیده برای پیدا کردن من عظمت است. من به چالش کشیده برای پیدا کردن لبخند من در بدترین زمان از آنجا که اگر من می تواند لبخند را از طریق این پس از آن است که به معنی من لبخند دائمی است.”

Marlon جوانترین 10 خواهر و برادر. نشان می دهد کسب و کار خانواده است تولید مجموعه “زندگی در رنگ” “این Wayans برادران” “همسر من و بچه ها” ترسناک فیلم فیلم حق رای دادن و فیلم “جوجه سفید.”

Marlon است به بازی آرتا فرانکلین, شوهر-مدیر تد سفید در آینده biopic, “احترام”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im