ماسک حکم در سراسر ایندیانا (به روز رسانی زنده)


آخرین

ماسک حکم در سراسر ایندیانا

People waiting in line to enter a grocery store wear COVID-19 protective masks, Friday, July 3, 2020, in McCandless, Pa. File photo.
مردم در صف برای ورود به یک فروشگاه مواد غذایی پوشیدن COVID-19 ماسک محافظ جمعه, جولای 3, 2020, در McCandless, Pa. فایل عکس.
AP عکس

مقامات در ایندیانا دومین شهرستان و یکی از بزرگترین ایندیاناپولیس حومه به تصویب رسید ماسک صورت حکم برای ساکنان و کسب و کار در تلاش برای s کم coronavirus گسترش یافته است.

این حکم در سراسر شمال غربی ایندیانا را Lake County اثر در زمان دوشنبه در حالی که سفارش برای شهرستان از ماهیگیران فقط در شمال شرقی ایندیاناپولیس خواهد اثر را جمعه.

این مناطق پیوستن به یک لیست در حال رشد از شهرها و شهرستانهای سراسر کشور اعمال ماسک مورد نیاز است. کالیفرنیا ، اریک هولکوم کاهش یافته است به صدور یک ایالت دستور حتی در حالی که تشویق ماسک صورت به عنوان دولت دیده اخیر رشد در تعداد coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

شهرستان دریاچه را وزارت بهداشت صادر نیاز برای دهان و بینی صورت پوشش داخل یک کسب و کار و یا دیگر اماکن عمومی که در آن مردم می توانند با حفظ حداقل 6 فوت اجتماعی فاصله. مقامات شهرداری در گری و مرریللویلل هر دو در لیک شهرستان به تصویب رسید دستور مشابه.

مرریللویلل شهر رئیس شورای ریک بلا گفت: اعضای شورا مورد بحث بود که نیاز به ماسک برای حدود یک ماه.

“در بسیاری از نظرات مختلف در مورد آن, اما افکار ما بودند ‘سلام اگر کسی می تواند جلوگیری از بیمار شدن آن را فقط به خوبی به ارزش آن را” بلا گفت.

یک ماسک نیاز نیز اثر چهار شنبه در روستایی در شمال ایندیانا را Starke شهرستان است. مشابه سفارشات صادر شده برای شهرهای Indianapolis, Evansville و غرب لافایت همراه با LaPorte سنت جوزف Elkhart و لاگرانژ در شهرستانهای شمالی و ایندیانا شهرستان مونرو که شامل بلومینگتون و ایندیانا پردیس اصلی دانشگاه.

خواندن گزارش کامل در اینجا.


اخبار

8:19 صبح پیش بینی یک ‘متفاوت’ فصل تعطیلات میان همه گیر خارج شده بسته باقی می ماند شکرگزاری

فروشگاه های وال مارت بسته خواهد شد این شکرگزاری خرده فروش اعلام کرد.

در یک یادداشت به کارکنان خارج شده و رئیس جمهور آمریکا و مدیر عامل شرکت جان Furner اعلام کرد یک جایزه دیگر برای کارکنان و که در فروشگاه را خواهد شکست از سنت و نزدیک برای تعطیلات که معمولا در شروع فصل خرید تعطیلات و جمعه آخر هفته.

“ما می دانیم که خرید تعطیلات متفاوت خواهد بود در این سال ما خواهد بود با مدیریت فروش رویدادهای متفاوت” Furner نوشت. “ما بهترین ایده ها می آیند از همکاران ما و امسال ما تصمیم گرفته اند به فروشگاه ما در روز شکرگزاری – نوامبر 26.”

فروشگاه های وال مارت نیست بسته در شکرگزاری از اواخر دهه 1980 این شرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. کریسمس تنها بعد هر سال ترین مکان های خارج شده نزدیک است.

خواندن گزارش کامل در اینجا.


موارد جدید

  • ایلینویز’ coronavirus تست مثبت رای رخنه کرد رو یک بار بیشتر با آخرین دسته از 955 موارد تایید شده در سطح ایالت اعلام کرد. این موارد جدید تشخیص داده شد در میان 29,745 نتایج آزمون بالا بردن ایالت نورد رای مثبت در طول هفته گذشته به 3.1% با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت.

تحلیل و تفسیر

8:03 a. m. آن را خوب به بازی بیس بال, پشت, اما آن را سخت به آن را به عنوان یک فرار در این بار پر سر و صدا

در صورتی که شما متوجه نیست این دیوانه بار.

و من باید عذرخواهی می کنیم اما به عنوان یک جانباز sportswriter من فقط ساده خسته تماشای تلویزیون دو توله-White Sox, نمایشگاه های خالی از زمینه انوری و نرخ تضمین میشه.

آیا می دانید که چگونه به بسته بندی آن مکان شده اند برای کسانی که tuneups یکشنبه و دوشنبه? اوه مرد آن شده اند که یک کارناوال در هر محل. در عوض, آن را مانند تنظیم به باغبانی زوم جلسه خارج از منزل.

لیگ کوچک بازی ها, بازی sandlot, بازی, حتی, پیر مرد آهسته زمین سافتبال بازی ها بیشتر رنگ و بیشتر, درام, سر و صدا بیش از این چیزها. رابرت لوئیس به عنوان خطر ناک یک تازه کار به عنوان ما تا به حال در شهر برای سال طرفداران خود را برای اولین بار در-خفاش ریپ جیغ دو بعد و آنچه ما می شنویم ؟

هیچ چیز.

سیاسی, اجتماعی, سرگرمی, آموزش و پرورش, بهداشت و سلامت, ورزش و مدنی-حقوق عناصر از جهان ما رفته اند بلا استفاده و coalesced به یک توپ بزرگ از سردرگمی است.

شاید فکر رخ می دهد و به همه ما در افزایش لحظات اضطراب و پریشانی ما باید به این زندگی می کنند.

دور ماندن از انسان های دیگر? با پوشیدن ماسک? هرگز مونتاژ در شاد جمعیت? پاره کردن همه چیز را که یک بار به نظر می رسید با ثبات و امن است ؟ عزیز خدا.

به من بگویید این است: چه چیزی در زندگی خود پایدار است ؟ چه راه آن را در سال 2019?

جزئیات کامل ستون از ریک Telander اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de