تلاش گسترده برای دریافت لس آنجلس بی خانمان ها به هتل ها

لس آنجلس — برای جلوگیری از coronavirus گسترش لس آنجلس آغاز کرده است در یک تلاش عظیم را به هزاران نفر از افراد بی خانمان کردن خیابان ها و هتل ها برای محافظت از آنها و دیگران از عفونت است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد که پول از دولت فدرال کمک خواهد کرد که برای پرداخت حداقل 15,000 اتاق های هتل ها در طول بیماری همه گیر. اما لس آنجلس با دولت بزرگترین غلظت از افراد بی خانمان در برخی از 60,000 تا به تنظیم هدف خود را از 15,000 اتاق.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

“ما قصد داریم در لا” گفت: هایدی استراليايي مدیر موقت از لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان. “ما بر اساس هدف ما در آنچه که نیاز است در اینجا.”

Marston برنامه ریزی برای طرح تلاش روز چهارشنبه در روزانه coronavirus جلسه توسط مقامات بهداشت شهرستان.

Coronavirus توسط سرفه و عطسه. اکثر افراد آلوده خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و دیگر مشکلات تنفسی که می تواند کشنده باشد.

این جمعیت بی خانمان است به خصوص در معرض خطر. بسیاری گذرا در حال حاضر مشکلات سلامتی مانند بیماری های قلبی یا دیابت و زندگی در شرایط است که اجازه نمی دهد که شستن مکرر دست و اجتماعی فاصله.

این هتل اتاق های خود را کنار بگذارند و تحت دولت پروژه Roomkey محفوظ می باشد برای آسیب پذیرترین شهرستان را بی خانمان جمعیت Marston گفت. این شامل افراد بالای 65 سال و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی که اصلا علائم هستند اما در معرض خطر بالا برای بستری اگر آنها قرارداد ویروس.

اولین هتل افتتاح شد, جمعه در لس آنجلس. در مجموع 1,340 تخت در 15 سایت در سراسر شهرستان انتظار می رود تا آماده شود تا پایان این هفته است. هزاران نفر شناسایی شده اند به عنوان مکان های بالقوه.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: تعداد اتاق نیاز به افزایش سرعت و تشویق اپراتورهای هتل اجازه می دهد تا دولت به اجاره اتاق خود را.

او همچنین هشدار داد “اگر آن نیاز به یک موضع تهاجمی تر” او به اورژانس قدرت به اختیار اتاق. “ما نیاز به مردم به کسانی که هزاران نفر از اتاق های امروز” Garcetti گفت.

آنها پر شده بود و برای اولین بار توسط مردم از موجود پناهگاه که مشتاق هستند به سهولت تراکم. در همین حال تیم در حال رفتن به encampments برای پیدا کردن افرادی که با معیارهای.

“مردم واقعا می ترسم و آنها در حال تلاش برای انجام هر کاری که آنها می توانید برای محافظت از خود” Marston گفت. “ما می بینیم افرادی که هیجان زده به یک مکان امن بروید.”

کمک رسانی کارگران کمک کند با هر مرحله از فرایند: برای چک کردن علائم جمع آوری وسایل حمل و نقل مردم و چک کردن آنها را به اتاق های هتل ها.

پرستاران در محل به ارائه منظم چک های بهداشتی. موقت ساکنان خواهد شد که دور ساعت امنیت سه وعده های غذایی روزانه و دسترسی به امکانات لباس های شسته شده, مقامات گفت.

مقامات شهرستان در حال افشای اسامی هتل های در حال باز برای تضعیف ناخوانده مردم است. آنها را گسترش در سراسر لس آنجلس و در دره آنتلوپ در شمال شرقی مرکز شهر.

پروژه Roomkey است کمک سه جانبه لس آنجلس تلاش برای گرفتن مردم در داخل خانه و با خیال راحت فاصله از یک دیگر. شهرستان ها نیز راه اندازی پزشکی پناه سایت با قرنطینه و جداسازی اتاق برای افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 نشان می دهد علائم در حالی که در انتظار نتایج آزمایش یا کسانی که شده اند در معرض ویروس.

علاوه بر اسکان موقت راه اندازی شده اند در شهر و شهرستان پارک ها و مراکز تفریحی با تخت قرار داده شده در فاصله توصیه می شود حداقل 6 فوت (1.83 متر) از هم جدا.

هزینه برآورد شده برای امن 15,000 اتاق های هتل و کارکنان این امکانات برای سه ماه حدود 195 میلیون گفت: Phil Ansell مدیر شهرستان را بی خانمان ابتکار. که $118.5 میلیون خواهد پرداخت هزینه برای اجاره و تعادل را پوشش عملیات, او گفت:.

تحت توافق اعلام شده توسط Newsom های سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای پرداخت 75 درصد از هزینه اجاره. دولت ارائه 800 میلیون دلار در بودجه اضطراری به شهرستانهای استان است.

Newsom گفت: همانطور که از روز شنبه بیش از 7,640 اتاق امن شده بود در سراسر کشور و مقامات محلی مشغول به کار بودند را مردم “به صورت روزانه و بر اساس ساعات روز:.”

فرماندار به نام تلاش بی سابقه است.

“وجود دارد و نه دولت آمریکا که حتی با قرار دادن یک طرح هم برای دریافت 15,000 اتاق. وجود ندارد که دولت را بدست حمایت از FEMA به بازپرداخت 75 درصد از آن است. و من بسیار افتخار از آن تلاش های” Newsom گفت.

سن دیگو شهرستان با حدود 8,000 بی خانمان امن 2,000 اتاق و آماده شده است برای دریافت بیشتر, در صورت نیاز, مقامات گفت.

سان فرانسیسکو با همین تعداد از افراد بی خانمان کرده است اجاره 945 اتاق در هشت هتل به خانه بی خانمان ها و کسانی که قادر به با خیال راحت نفس قرنطینه در خانه.

کالیفرنیا روز سه شنبه تا به حال بیش از 17,000 coronavirus موارد و حداقل 452 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تا کنون تایید موارد در میان جمعیت بی خانمان کم است — لس آنجلس تنها حدود ده — اما شده است وجود دارد کمی تست که جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de