شهردار سرپرست, درخواست برای کمک در تیراندازی از 15 در خارج از تشییع جنازه در گرشام

یک مشخصه متزلزل شهردار لری Lightfoot روز چهارشنبه پیوست مقامات پلیس در شفاعت برای شاهد بگویید پلیس چه آنها در مورد تیراندازی در خارج از باند در مراسم تشییع جنازه که در سمت چپ 15 نفر به ضرب گلوله کشته و در مورد عکسبرداری از یک سه ساله به عنوان پدر و مادر کودک رانندگی شد دور پس از یک درگیری در یک ایستگاه گاز.

“این یک عزاداری صبح. یک روز دیگر که ما شروع با ناامیدی. یک روز دیگر شروع می کنیم با گزارش در مورد خشونت که زده یک محله” به وضوح خسته Lightfoot خبرنگاران گفت: در شهرستان سالن.

“ما نمی توانیم به قاتلان بورس هر پناهگاه. … کسی که گوش دادن در این لحظه می داند که چه کسی مسئول این و جنایات دیگر. … من به شما التماس کردن به سکوت در این لحظه. … من تشخیص وجود دارد ترس است. اما اگر ما سکوت خشونت ادامه خواهد داد. … این است که زمان ما را به گام تا. ما اکثریت هستیم. ما افرادی که تغییر خواهد کرد, این روایت, اما تنها اگر سکوت شکسته است.”

از سه شنبه شب تیراندازی در یک مراسم تشییع جنازه در آبرن-گرشام تولید بیشترین تعداد قربانیان در یک تیراندازی شیکاگو در حافظه اخیر است.

سرپرست پلیس دیوید براون و رئیس کارآگاه برندان Deenihan گفت: پلیس تا به حال “هوش است که مرحوم” در مراسم تشییع جنازه “کشته شد و یک درایو توسط تیراندازی” با یک “باند اتصال” بنابراین منابع پلیس بودند “مستقر درآمده است.”

کامل تاکتیکی تیم بود در این منطقه قبل از عکسبرداری به همراه دو تیم اتومبیل. پاسخ همان است که برای همه باند مجالس ترحیم و خواهد که حتی اگر پلیس نشده بود هشدار داد که مراسم تشییع جنازه ممکن است باعث تلافی جویانه تیراندازی, سرپرست گفت.

به سان تایمز گزارش کرده است که مراسم تشییع جنازه بود برای دانی Weathersby, 31, که به ضرب گلوله کشته شد در هفته گذشته در 7400 بلوک جنوبی استوارت — حدود یک مایل و نیم شمال از جایی که روز سه شنبه تیراندازی رخ داده است.

یکی از مادران در برابر بی معنی قتل یک سمت جنوب پیشگیری از خشونت گروه گفت: سه شنبه شب او هشدار داد که پلیس شیکاگو به تازگی به عنوان که صبح در مورد پتانسیل برای تیراندازی در مراسم تشییع جنازه.

“این ترسناک است چون شما می دانید شما را در خود, در اینجا ما در حال رفتن به دریافت هر گونه حفاظت…” تامار گفت: منسی. “ما تو را دیدم چیزی که ما چیزی گفت … جامعه صحبت کرد و هنوز هم این اتفاق افتاده است.”

منسی است به خصوص نگران از آنجا که تیراندازی اتفاق افتاده است فقط بیش از یک مایل غربی از جایی که او ماسک ساخته شده یک مدرسه است که برای مراقبت از کودکان که والدین آنها ضروری کارگران است. این محل که در آن Weathersby بود به ضرب گلوله در هفته گذشته یک بلوک دور از مدرسه.

منسی گفت: او را دیدم یک ویدیو ارسال به Facebook Live, که پس از حذف شده که در آن چند جوان مردان افتخار درباره Weathersby را گفته ام.

“مردم در محله ترسیده بودند چرا که آنها ساخته شده یک ویدیو گفت: آنها در حال کشتن مادران آنها در حال کشتن کودکان آنها در حال کشتن مردم آنها اهمیتی نمی دهند آنها در حال کشتن همه…” منسی گفت.

Deenihan تایید تشییع جنازه قربانی به ضرب گلوله کشته شد در یک درایو توسط تیراندازی در جولای 14 و پلیس در مراسم تشییع جنازه در صورت تلافی اما ناتوان بودند به آن را متوقف کند.

“چند نفر حلق آویز کردن. یک مالیبو آمد کشیدن در اطراف بلوک. شما ببینید یک فرد از مالیبو تخلیه سلاح گرم به جمعیت. قربانیان نیز مسلح و شروع به تیراندازی به عقب. ماشین سقوط کرد. آنها فرار را بر پا است. ماشین مورد استفاده در تیراندازی به سرقت رفته بود. کارآگاهان در حال کار بر روی است که برای تعیین چگونگی و زمانی که” Deenihan گفت.

پانزده نفر به ضرب گلوله کشته شدند. یکی از آنها هنوز هم در “بسیار وخیم است.” یکی دیگر از قربانی در شرایط بحرانی است. پزشکان معتقدند بقیه قربانیان “را به آن” Deenihan گفت. نزدیک به 60 پوسته پوشش بدست آمده از صحنه تیراندازی. پلیس در حال کار با قربانیان تیراندازی. اما آنها به شدت نیاز به اضافی شاهدان او گفت:.

نظارت تصویری از حادثه است “نه گرافیک به اندازه کافی به ما شخصی شناسه” از سه نفر در مالیبو دو نفر از آنها عکسبرداری کرد.

“مردم می دانند که آنها می رویم به انجام این کار. آن را فقط به صورت تصادفی. … ما بر این باورند که وجود این افراد در جامعه و در میان جمعیت که می دانید بورس. آنها می دانند که این حادثه است. ما در حال التماس واقعا به دنبال [کمک]. لطفا کمک به کارآگاه با استفاده از این تحقیقات” Deenihan گفت.

“این نمی تواند اتفاق می افتد. شما نمی توانید رانندگی کردن در خیابان و یکسره شلیک به یک جمعیت از مردم و سپس فرار از صحنه را خوب فرار خود را. ما می دانیم که این اطلاعات در خارج وجود دارد. کارآگاهان می خواهید به دستگیری این افراد و آنها را به عدالت است. بنابراین ما به دنبال جامعه همکاری های قفس برای کمک به ما در این تحقیق و حذف این مجرم از خیابان.”

Lightfoot مشابه التماس برای کمک در تیراندازی یک 3 ساله چند ساعت بعد در حالی که سوار در خانواده خودرو در ساحل جنوبی است.

شهردار خواست کودک را به پدر و مادر بگویید که پلیس در مورد ایستگاه گاز درگیری که باعث شد یکی از آنتاگونیست به شلیک به ماشین خود را در حالی که 3 ساله بود پدر رانندگی دور.

کودک به ضرب گلوله در سر اما در شرایط پایدار و صحبت کردن Deenihan گفت.

“به لطف خدا و او است که هنوز هم با ما” شهردار گفت.

در یک صبح-بعد از صحنه ای که تبدیل به غم و numbingly آشنا Lightfoot گفت: این یک “زمان دشوار برای ایستادن در اینجا به دلیل درد ما همه احساس.”

اما شهردار گفت که او بیدار شد صبح امروز مصمم تر از همیشه برای شکستن چرخه بی پایانی از باند خشونت در شیکاگو و امید به مردان جوان که خود را باور تنها آینده “نهفته است در گوشه ای” فروش مواد مخدر است.

“به ترسو پشت این تیراندازی ما به درخواست شما برای پیدا کردن خود را در بشریت” شهردار گفت.

“این چرخه از اقدامات تلافی جویانه … را حل میکند اما باعث می شود خیلی در زندگی درد است. من برای شما دعا می کنم. اما من هم دعا کنید که ما به شما در پیدا کردن.”

قهوه ای ساخته شده از هیچ تلاشی برای تحقیر این چالش است. او اشاره کرد که در شیکاگو است 117,000 اعضای باند شکسته 55 عمده باندهای و 747 جناح با 2500 “از زیر مجموعه های آن جناح.” هر روز از هفته و هر ساعتی از روز شیکاگو است و “چند صد باند, درگیری,” او گفت:.

چرخه خشونت در شیکاگو “تکرار خود” مانند یک رکورد شکسته. کسی شات. کسی دیگری “بر میدارد تا اسلحه و retaliates,” سرپرست گفت. به “bullet-برای-گلوله” چرخه “کشتار خانواده ها و از بین بردن محله.” آن را انجام داده در “خشم و ناامیدی. آن را به توقف” او گفت:.

“این گلوله ها, از بین بردن احساس ما از ایمنی” و ترک محله با “حس ناامیدی” براون گفت.

“این چرخه خشونت … نیاز برای پایان دادن به. آن را به پایان می رسد زمانی که کسی نیست برای رسیدن به یک تفنگ” اما می رسد و برای تلفن به پلیس تماس بگیرید.

وی افزود: “این که عدالت واقعی — و نه انتقام.”

کمک: سام Kelly, Frank اصلی کارلی Behm سام چارلز امانوئل کاماریلو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im