مک کورمیک محل پارک منطقه fieldhouses می تواند جایگزین سایت برای CPS کلاس alderman می گوید

رئیس شورای شهر کمیته آموزش و پرورش گفت: مک کورمیک محل اسکله نیروی دریایی پارک منطقه fieldhouses و کتابخانه های عمومی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان جایگزین سایت با خیال راحت به بازگشایی مدارس عمومی شیکاگو در این پاییز.

شهردار لری Lightfoot مصمم به بازگشایی مدارس عمومی شیکاگو در زمان این سقوط اما آن را با خیال راحت شاید با استفاده از برنامه مبهوت به حفظ فاصله اجتماعی و محدود کردن تعداد دانش آموزان در کلاس های درس در هر زمان داده شده.

او وعده داده بود, خلاق, در تهیه برنامه های در کنسرت با محله رهبران شاید با استفاده از مراكز به عنوان جایگزین سایت های یادگیری.

در حال حاضر Lightfoot دست برداشت رئیس کمیته آموزش و پرورش است که واقعا خلاق — با پیشنهاد عظیم مک کورمیک محل پیچیده است.

مک کورمیک محل نمی تواند میزبان کنوانسیون تا زمانی که وجود دارد یک واکسن برای coronavirus یا “بسیار موثر درمان به طور گسترده ای در دسترس” و یا از بین بردن هر گونه موارد جدید بیش از یک دوره پایدار.

“من نمی دانم اگر شما تا کنون دیده اید ‘Shameless.’ اما در “Shameless” آنها مدل مک کورمیک محل به عنوان یک دانشگاه است که مردم می آیند و با استفاده از آن زیبایی” Ald. Michael Scott Jr. (24) گفت: Sun-Times پنج شنبه.

زمانی که یک خبرنگار پیشنهاد مک کورمیک محل به عنوان یک جایگزین ممکن است سایت برای یادگیری در کلاس درس در حالی که حفظ فاصله اجتماعی اسکات آن را به نام یک “ایده بزرگ” است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

“اسکله نیروی دریایی نیز کنوانسیون سالن فضایی است که ممکن است قادر به استفاده می شود. پارک منطقه ممکن است یک فرصت [نیز] به دلیل وجود دارد بسیاری از [fieldhouses] که نزدیک به مدارس. کتابخانه ها ممکن است یکی دیگر از گزینه است. و سپس شما باید بزرگ امکانات مانند مک کورمیک محل” اسکات گفت.

“مشکل این است که نسبت معلمان به دانش آموزان. اگر علم حکم می کند که وجود دارد تنها می تواند یک مقدار مشخصی از کودکان و سپس شما نمی توانید تقسیم یک معلم نصف و یک معلم در دو مکان در یک زمان.”

McCormick Place’s South Building is among the sections of the convention center that was converted to hold coronavirus patients exhibiting mild symptoms. In the end, the field hospital treated few patients.
با هیچ کنوانسیون آمدن به شهر برای مدتی آن را به ارزش بررسی است که آیا مک کورمیک محل استفاده می شود می تواند توسط CPS برای کلاس یکی alderman گفت: پنج شنبه.
AP

اسکات گفت که او خواسته است CPS به “بیشتر به طور منظم گفت و گو” با دانش آموزان ، والدین و معلمان برای “بحث در مورد نگرانی های خود را در مورد بازگشایی” با یک چشم به سمت “قرار دادن یک طرح جامع در محل” است که مناسب به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان امکان پذیر است.

“وجود دارد در حال رفتن به برخی از چاههای.” اسکات گفت: اما هدف نیاز به مطمئن شوید که “دانش آموزان ، والدین و معلمان و استادان احساس راحت بودن در یک وضعیت که در آن ما در حال بازگشایی.”

مک کورمیک محل سخنگوی سینتیا McCafferty به عقب گرفته شد با این ایده تبدیل کنوانسیون پیچیده به یک مدرسه دیگر سایت. در طول همه گیر کنوانسیون سالن شد و تبدیل به یک سرریز بیمارستان سایت که رفت و تقریبا به طور کامل استفاده نشده است.

“این اولین بار است که ما باید از ایده شنیده. ما نیاز به اطلاعات بیشتر به منظور تعیین امکان سنجی,” او نوشت: در یک ایمیل به خورشید بار.

اسکات اذعان عوارض بالقوه شامل بسیاری از اتحادیه های کارگری است که در حفظ و کنوانسیون های پیچیده و در حال اجرا.

“من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از فضا وجود دارد که کمتر مورد استفاده است و آن چیزی است که ممکن است کار می کنند. [اما] من نمی دانم چه اعداد شبیه زیرا هنگامی که شما برای باز کردن مک کورمیک شما رو تا حد زیادی از اتحادیه مسائل,” او گفت:.

“من نمی دانم که چگونه است که کار می کند. که در آن تجارت جو شما رو به پول در آینده به مطمئن شوید که مردمی که وجود دارد که در حال اجرا هستند در جایی که کارگران و برق و همه آن نوع از مسائل — آنها را به پول. که در آن نشان می دهد تجارت در آمده است.”

از راه دور و آموزش مجازی شده است ناهموار و مشکوک جایگزینی برای فرد در آموزش و چپ نمرات دانش آموزان به طور کامل قطع از معلمان خود را با توجه به مدتها در انتظار داده های منتشر شده توسط CPS ماه گذشته.

کمتر از 60 ٪ از تمام مدارس عمومی شیکاگو دانش آموزان جذاب با آنلاین از راه دور یادگیری سه روز یا بیشتر در هر هفته است. جمعیت های آسیب پذیر مانند کودکان و نوجوانان که بی خانمان هستند و سیاه و دانش آموزان لاتین که خانواده ها شده اند به طور نامتناسبی است توسط coronavirus بیماری همه گیر در حال ورود در نرخ پایین تر است.

ده ها هزار نفر از دانش آموزان نمی رسید توسط خود مدارس در تمام با وجود کامپیوتر و اینترنت دسترسی داشتن تا حد زیادی به دست آمده است.

اسکات بود و نه در همه با تعجب به آن ها ساخته شده است که یک سال تحصیلی مختل 11 روز اعتصاب معلمان حتی بدتر است.

“من سه فرزند. و این خیلی بهتر است تا آنها را به نشستن در کلاس در مقابل معلمان اگر علم حکم می کند که که رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:.

“اما ما باید مراقب باشید. ما نمی خواهیم یک سنبله. ما نمی خواهیم کودکان ما بیمار است. ما نمی خواهیم معلمان ما بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im