اقدام به ایجاد شیکاگو غرامت کمیسیون پیشرفت به شورای شهر

در میان بادهای تغییر که آمریکا در برابر آن مسابقه شماره یک ایران قطعنامه را رد کرد و توسط بسیاری به عنوان مسائل رویاها به اتفاق آرا تصویب توسط شورای شهرستان در کمیته جمعه و برنامه ریزی شده است که قبل از کامل شورای ژوئن 17.

این قطعنامه را ایجاد “شیکاگو شهروندان آفریقایی تبار غرامت کمیسیون” بررسی چگونه یکی از مهمترین تفکیک شهرستانها در کشور می تواند بهترین جبران برای تاثیر از برده داری.

برای بحث و گفتگو توسط کمیته روابط انسانی یکشنبه سیاه و لاتین aldermen به نام قطعنامه به موقع و لازم است در کودکانی که از تلفن همراه-ثبت قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و تظاهرات است که خشونت به عنوان آنها مستقر در سراسر کشور راه اندازی یک جمعی گفتمان بیش از نژادپرستی نهادی.

با این کمیته رای به قطعنامه مطرح برای جمعه شهردار لری Lightfoot اداره معرفی یک جایگزین اواخر پنج شنبه. آن را تا به حال یکی از تفاوت های کلیدی.

Lightfoot به دنبال افت استقرار 16-عضو کمیسیون خواهد بود که وظیفه برگزاری جلسات و در حال توسعه یک طرح به “اطمینان از عدالت و برابری و برابری برای شهروندان آفریقایی تبار در شیکاگو که در حال فرو رفته در فقر است.” سخنگوی شهردار نمی تواند از نظر جمعه شب.

Ald. Roderick Sawyer (6th).
Ald. Roderick سایر (6).
خورشید بار فایل

“من برای اولین بار معرفی شده این در سپتامبر گذشته. شهردار معرفی شده خود را جایگزین شنبه, گرفتن ایجاد این کمیسیون است. من اعضای کمیته بودند که به نفع جایگزین” کمیته صندلی Ald. Roderick سایر (6th) گفت: شب جمعه.

“کمیته احساس ایجاد یک کمیسیون مهم ترین بخش از این قطعنامه است. ما خواهید بود با معرفی این قبل از کامل شورای شهر. من آن را نمی بینم نمی گذشت.”

این کمیسیون که شامل شهردار و یا نماینده پنج aldermen و 10 اعضای جامعه. آن را در محل باقی می ماند برای 20 سال برای نظارت و اطمینان از انطباق.

ساویر ابراز تاسف از این که مردی که کمک کرافت قطعنامه اواخر کنراد Worrill یکی از شیکاگو بهترین و شناخته شده ترین فعالین سیاسی و قهرمان از برده داری حمایت و توانمندسازی اقتصادی درگذشت دو روز قبل در سن 78.

“کنراد مشاور من در این همه همراه است. به عنوان یک ماده در واقع اولین قطعنامه ما پیشنهاد او انداخت و آن را در من به معنای واقعی کلمه گفت: “میله این زباله’ سپس به من این همه کتاب و مسائل به عنوان خوانده شده,” گفت: Sawyer. “من برای همیشه احترام مقدار کار او و دیگران انجام داده اند در ایران تا به این نقطه است. من قصد دارم برای ادامه به فشار رو به جلو است.”

در داخل و خارج از ملی گفتمان غرامت دوباره به وجود آمد و در ماه ژوئن گذشته زمانی که کنگره برگزار شد جلسات در کاپیتول هیل بیش از H. R. 40, “کمیسیون برای مطالعه و توسعه غرامت پیشنهاد برای آمریکایی های آفریقایی تبار عمل می کنند.” امثال بازیگر-فعال دنی گلوور و نویسنده Ta-Nehisi Coates تا به حال ارائه شده پرچین شهادت.

در ماه نوامبر در شهر اوانستون تاریخ ساخته شده با تکنولوژی های قانون ایجاد یک 10 میلیون دلار غرامت صندوق برای جبران به که شمالی حومه این جمعیت برای اشتباهات تاریخی ترسیم به نژادی و بی عدالتی از طریق یک شاهدانه مالیات بر فروش.

در شیکاگو, اما بسیاری معتقد بودند چنین اقدامی هرگز آن را از کمیته.

“امروز یک روز بزرگ برای شهر شیکاگو و ملت است. این کمیته رای به آدرس طولانی تاثیر بی عدالتی و ستم خشونت و رفتارهای غیر انسانی و اطلس تجارت برده در فرزندان برده داری” گفت: ویلی ویلسون سابق شهرداری نامزد و تاثیر گذار تاجر که بودجه غرامت تلاش در شیکاگو و Springfield.

“من این را تحسین Ald. ساویر برای خود رهبری است. من با تشکر از اعضای این کمیته که گرفته اند این مرحله شجاع و تشکر میکنم و اختصاص این قانون به مرحوم دکتر کنراد Worrill. این یک گام بزرگ به سوی عدالت و وحدت برای شهر ما در پی قتل جورج فلوید و شورش” ویلسون گفت:. “اجداد ما شادی هستند چرا که آنها می دانند که تغییر در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net