دانشجویان پزشکی در ایلینوی فارغ التحصیل اولیه میان coronavirus همه گیر

دانشگاه ایلینوی اجازه داده است دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل اوایل به عنوان نیاز مبرم به مراقبت های بهداشتی کارگران افزایش یافته است و در میان شیوع کروناویروس.

فارغ التحصیلان می تواند شروع اقامت خود را, برنامه های اولیه, شیکاگو تریبیون گزارش داد.

“هنگامی که ما شاهد راه همه گیر شد و بر ملت ما پرسید که چگونه ما می تواند ارائه پزشکان به نیروی کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” دکتر گفت: علامت Rosenblatt, اجرایی, رئیس دانشگاه. “و هنگامی که شما نگاه کنید در این نوع از دانش آموزان داریم و به همین دلیل آنها رفت و به دانشکده پزشکی در وهله اول آن را به کمک به مردم است.”

در اوایل این ماه Shivam Vedak مشخص شده خود را در اوایل فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی در یک زوم تماس بگیرید. او و یک گروه از 191 فارغ التحصیلان متعهد به زندگی خود را وقف خدمت بشریت است.

“من هرگز احساس اعتبار در تصمیم من برای تبدیل شدن به یک پزشک” Vedak گفت.

فارغ التحصیلی دانش آموزان نیز تا به حال برای پیدا کردن جایی که آنها پذیرفته شده خود را برای رزیدنتی آنلاین است که به عنوان روز مسابقه. آن است که معمولا یک روز جشن با خانواده و همسالان. برخی از دانش آموزان حتی از خود چرخش بالینی با توجه به نگرانی های بهداشتی.

Rosenblatt گفت: آن را نمی تعجب به او که دو سوم از فارغ التحصیل کلاس تصمیم به شروع زود است. جاناتان لی یکی از این دانش آموزان است.

“به ندرت در زندگی آیا می دانید 100% چه چیزی درست است به انجام,” لی گفت. “من قفل شده است و در پزشکی به عنوان یک حرفه ای) پس چه زمانی بهتر خواهد بود برای کار در خط مقدم به عنوان یک پزشک?”

استفانی Turcios بود دل که او نمی تواند جشن دستاورد او با خود عزیزان. اما او هنوز هم قادر به پاپ, شامپاین, خود, خانواده, حیاط خلوت, مطمئن شوید برای ایستادن دور از هم.

“این یک قطعه کوچک از شادی در این زمان” Turcios گفت. “این یک روز برای خانواده من به همان اندازه به عنوان آن را برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de