دارو مه می توانید تقلید و یا بدتر زوال عقل در افراد مسن

کلر Dinneen دختران فکر می کردم که بدتر زوال عقل باعث شد او در حال رشد سردرگمی اما دکتر مشکوک چیز دیگری است.

دکتر Pei چن از آنها خواست تا به دور از داروها در 89 سال و بازگشت آنها با مسافت. وجود 28 مخدر دستور های مختلف توسط پزشکان برای بیماری های مختلف به همراه بیش از داروهای ضد. چن یک سال را صرف مرتب کردن آنهایی که واقعا مورد نیاز و کمرنگ ده.

به دخترش ” تعجب Dinneen کردم بهتر قادر به یاد داشته باشید چیزهای بیشتر و ارائه مشاوره در چه بپوشند و چگونه به منظور بالا بردن کودکان خود را. نشانه های او بودند از “دارو مه” او زوال عقل بدتر چن گفت: یک دختر.

“من فقط مبهوت” دبی Dinneen گفت. “هیچ کس تا به حال گرفته شده یک نگاهی به تصویر بزرگ” برای دیدن اگر دارو ممکن است addling مادرش زندگی می کند که در نزدیکی برکلی کالیفرنیا.

“متاسفانه, آن را غیر معمول نیست” گفت: چن, یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

حدود 91 درصد از افراد بالای 65 سال حداقل یک داروی تجویزی و 41 درصد استفاده از پنج یا بیشتر — آنچه پزشکان به تجويز.

خطر عوارض جانبی و یا افزایش تعاملات با تعداد قرص و یک دکتر اغلب غافل است از آنچه که دیگران در حال حاضر تجویز شده برای همان بیمار است. Dinneen برای مثال تا به حال دو نسخه برای همان دارو در دوزهای مختلف از داروخانه های مختلف.

“این بسیار آسان است به از دست عوارض جانبی دارو زیرا آنها لباس مبدل در امدن به عنوان تمام این علائم دیگر گفت:” دکتر مایکل Steinman دیگر UCSF متخصص امراض دوران پیری.

او به تازگی به کمک رسانی آمریکایی سالمندان جامعه لیستی از داروهای بالقوه نامناسب برای افراد مسن است که می تواند تقلید زوال عقل یا علائم بدتر است.

“بالقوه” است کلید واژه — این داروها در لیست نیست همیشه یک مشکل مطرح و هیچ کس باید با استفاده از هر گونه دارو بدون مشورت با پزشک به دلیل آن می تواند آسیب جدی Steinman تاکید کرد.

اما برخی از داروهای لازم نیست که یک دلیل قوی استفاده می شود و خطرات آنها ممکن است سنگین تر بودن از مزایای آنها برای افراد مسن او و دیگر پزشکان می گویند. آنها اغلب “د-تجویز” داروهای که ممکن است دیگر مورد نیاز باشد و یا هنگامی که ممکن است خوب اما در حال حاضر ممکن است باعث مشکلات.

این لیست شامل انواع خاصی از شل کننده های عضلانی و آنتی هیستامین ها و داروهای آلرژی, معده, اسید, داروهای, داروهای ضد افسردگی, داروهای ضد اضطراب, داروهای ضد درد, خواب ایدز و دیگر درمان های رایج.

بسیاری از این داروها دارای اثرات آنتی کولینرژیک است که آنها را کاهش می دهد و یا تداخل با رسول شیمیایی که کلید به سلامت عصبی تابع. که می تواند باعث خواب آلودگی, گیجی و تاری دید و سرگیجه و علائم دیگر که اختلال در مهارت های تفکر است.

این داروها ممکن است خوب برای یک فرد جوان اما “هنگامی که کسی از داشتن حتی کوچکترین مشکل با تفکر و حافظه و سپس اثرات این داروها فقط بزرگ, گفت:” دکتر اندرو Budson از دانشگاه بوستون به بیماری آلزایمر ،

گاهی اوقات عوارض جانبی ظاهر می شود حق دور اما در موارد دیگر آنها تنها توسعه یا نشان می دهد تا با دیگر استفاده کنید. بیماران ممکن است ایجاد ارتباط بین مواد مخدر آنها استفاده می شود برای بسیاری از ماه و جدید نشانه ها. سن به خودی خود می تواند یک مقصر و طولانی-استفاده از مواد مخدر به طور ناگهانی غیر قابل تحمل.

“دارو تغییر نکرده است, شخص,” دکتر گفت: گرگ Jicha یک متخصص زوال عقل در دانشگاه کنتاکی.

اعضای خانواده می گویند: “‘خوب او بود که برای 20 سال’ اما او مغز و کلیه و کبد جوان بودند بیش از حد. او دیگر قادر به سوخت و ساز است که مواد مخدر” مانند او به او گفت.

Jicha به یاد می آورد یک مورد در سال گذشته هنگامی که از او پرسیده شد که به نظر دوم در یک زن به تازگی تشخیص داده شده مبتلا به بیماری آلزایمر است. او بررسی خود را داروها و “شش پرید سمت راست — این خوب نیست داروها برای کسی که بیش از 65” اجازه دهید به تنهایی در دوزهای بالاتر او بود دریافت کرد. چهار معلوم بود برای مشکلات او دیگر بود و او قادر به تغییر برخی از دیگران به جایگزین های ایمن تر.

زن نمره در 38 نقطه آزمون مهارت های تفکر افزایش از 18 قبل از تغییر دارو به 33 بعد از آنها قرار دادن او در پایان کم از محدوده نرمال است.

در حال حاضر او می تواند درایو بود که “بدون هیچ مطلق شش ماه قبلا” Jicha گفت. “او به وضوح در دیدار دیگر معیارهای زوال عقل است.”

یکی از همکاران دکتر Daniela Moga سر مطالعه کنید تا ببینید که آیا بهینه سازی داروها می تواند به تاخیر انداختن شروع زوال عقل علائم. در انجمن آلزایمر کنفرانس بین المللی در لس آنجلس در ماه جولای او در توصیف این بودجه فدرال تحقیقات که شامل افرادی که 65 ساله یا مسن تر و در نظر گرفتن حداقل یک دارو در طب سالمندان جامعه list.

همه باید عادی مهارت های تفکر اگر چه برخی نشان داد نشانه هایی در اسکن مغز ممکن است به زوال عقل در حال توسعه است. شرکت کنندگان داده می شود یک نوع شناختی تست استرس — آنها را به آزمون مهارت های تفکر در حالی که با پوشیدن یک پچ که oozes اسکوپولامين یک بیماری حرکت مواد مخدر است که اثرات آنتی کولینرژیک و سپس چهار هفته بعد بدون پچ. اگر آنها بدتر است در حالی که در این پچ به این معنی که برخی از داروها ممکن است مضر برای آنها Moga توضیح داد.

“ما می خواهیم برای دیدن اگر ما می تواند شناسایی یک گروه خاص که ممکن است سود بیشتر” با دقت مدیریت دارو استفاده کنید و احتمالا تاخیر انداختن شروع زوال عقل علائم, او گفت:.

برای کمک به جلوگیری از دارو مشکلات پزشکان به این نکات:

—مطمئن شوید که شما می دانید همه این داروها کسی است که با مصرف از جمله تجویز بیش از حد و ویتامین ها یا مکمل های غذایی. اصلا فرض کنیم که برخی از امن هستند فقط به این دلیل آنها نمی نیاز به نسخه پزشک.

—نگه داشتن یک لیست در حال اجرا با تاریخ هر پزشکی است که آغاز شده و متوقف شود و توجه داشته باشید هر گونه علائم. موسسه ملی پیری ارائه می دهد یک کاربرگ برای این.

—بررسی کل دارو لیست با یک پزشک یک متخصص طب سالمندان و یا یک داروساز.

—اگر شما مشکوک به یک مشکل آن را به ارمغان بیاورد و لازم نیست صبر کنید برای دکتر خود بپرسید. آمریکا سالمندان سلامت جامعه در پیری پایه و اساس این ابزار و راهنمایی برای پیدا کردن جایگزین برای هر دارو باعث دردسر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net