جلسه بیش از حد ؟ نکات بالا به جلسات از راه دور

در جهان امروز از راه دور کار حیاتی است که ما را به جلسات مجازی برای ما کار می کنند. ما خوش شانس هستیم که سیستم عامل است که کمک به ما در حفظ انسان اتصالات, اما به نوعی برای من از راه دور کار را به تبدیل تقریبا بازگشت به عقب نشست. هفته گذشته من تخمین زده است که من تا به حال کمی بیش از 20 درصد از زمان کار واقعی انجام وظایف و پروژه ها.

همه ما نیاز به زمان با کیفیت به کار و فضا برای تفکر نوآورانه, طوفان مغزی یا فقط به دور از میز به ما قانونی هنگامی که در روز ورزش خارج است. من در تلاش برای مسدود کردن تکه های از کار من تقویم بنابراین به عنوان اجازه می دهد تا هر کسی به لغزش در عین حال یکی دیگر از نشست… اما گاهی اوقات کمی وجود دارد که چاره ای جز حرکت می کند که حلقه حصار زمان برای خود من کار را به شرکت دیگری نشست.

بنابراین من تا به حل و فصل برای پیدا کردن بهترین راه برای موثر ترین جلسه, با فرض این نیاز در همه اتفاق می افتد. در اینجا پنج راه برای نزدیک شدن به نشست مجازی مدیریت.

آیا شما واقعا نیاز به یک جلسه ؟

از خودتان بپرسید آیا شما واقعا نیاز به طور رسمی ملاقات کرد ؟ نتیجه ارزش سرمایه گذاری از زمان و انرژی برای راه اندازی یک WebEx گره خورده است و پس از آن برنامه زمان ایده آل که در آن همه شرکت کنندگان مناسب می تواند آن را ؟

اگر پاسخ به این سوال بله است داشته باشیم که نیاز به وجود داشته باشد. اطمینان خود را در دستور کار سازمان است به طوری که شرکت کنندگان که تنها نیاز به حداقل دخالت را ترک می توانید به عنوان به زودی به عنوان بخشی خود را بیش از هر زمان ممکن است.

اجازه دهید مردم می دانند که اگر آنها را هسته به جلسه (خواهد شما را به برنامه ریزی مجدد آن را اگر آنها نمی توانستم شرکت کنم؟) و یا اگر آنها غیر ضروری است. آیا بهترین خود را حذف غیر ضروری شرکت کنندگان مگر اینکه به طور خاص خواسته گزینه ای برای حضور و یا اطلاع داده می شود.

جلسات کوتاه: تغییر پیش فرض به 25 و 50 دقیقه

برخی از سازمان ها را متوقف کرده اند با داشتن 30 و 60 دقیقه جلسات تغییر پیش فرض به 25 و 50 دقیقه به جای. این حذف خطر با هم همپوشانی دارند و اجازه می دهد تا در وقت با ارزش برای آماده سازی قبل از تماس بعدی.

در تلاش برای شروع و پایان در زمان و در نظر با استفاده از یک تایمر برای کمک به شما در نگه داشتن آن در مسیر.

ارتباط هدف و هدف

شروع هر جلسه با یک طرح کلی از دستور کار خود (“این جلسه در مورد…”) و اهداف مورد نظر و یا نتایج (“آنچه من می خواهم برای ما برای به انجام رساندن است…”).

برای اطمینان از شما در حال کمک به خود و دیگران دریافت بیشتر از این جلسه در نظر گرفتن این قوانین و مقررات راهنمایی:

  • معرفی هر کس در طول جلسه و به هر کس یک شانس برای کمک
  • به مردم این فرصت را ترک جلسه قبل از آن شروع می شود اگر آنها آموخته اند که از خلاصه ای که آنها نیازی به درگیر
  • اجازه دهید مردم می دانند که آنها را ترک به عنوان به زودی به عنوان سهم خود را کامل است
  • بود در حال حاضر قطع اعلانهای خود قرار داده و خود را به گوشی خود را محدود حواس او را پرت

ایجاد وظایف و اختصاص آنها

واقعا روشن در مورد اینکه چرا هر کس که در این جلسه و چه آنها که خواسته به کمک و چگونه. پایان جلسه با یک لیست از توافق مورد عمل در برابر نام برای ارسال بعد از این جلسه. برای کمک به اطمینان حاصل شود مکالمه را نگه می دارد در حال حرکت در نظر ضبط جلسه به طوری که شرکت کنندگان باید اطمینان آنها می توانید این نشست برای کمک به آنها را پر کنید در یادداشت بعد.

آن است که یک کار جلسه و یا یک جلسه ؟

گاهی اوقات تیم های تنظیم تقویم دعوت به درخواست مشترک جلسات به طوری که زمان محافظت می شود. که حس می کند و به خوبی می تواند با استفاده از چشم انداز تقویم, عملکرد, اما این مهم است به یاد داشته باشید که این جلسات باید کمی متفاوت اهداف و نتایج از یک نشست استاندارد.

مطمئن شوید که شما تعریف کار جلسات متفاوت به نشست و آن را روشن در این نشست دعوت به کمک به مدیریت انتظارات و چگونه مردم تصمیم به استفاده از زمان.

بعد چه ؟

این نکات ممکن است همه کت و شلوار و یا شاید شما در حال انجام آنها در حال حاضر, اما اگر حتی یکی از این پیشنهادات فوق کمک می کند تا شما را مدیریت زمان خود را موثر تر و محدود کردن نشست بیش از حد, شما خوش آمدید!

استیو اتاق مدیر سیستم های اطلاعاتی و امنیت RAPP

// در این مقاله برجسته

RAPP

RAPP جهانی, داده محور, خلاق جامعه است که می سازد مستقیم و معنی دار و با ارزش روابط بین مارک ها و مردم است. در RAPP با ما بی نظیر عمق تخصص در اول د…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im