Meltwater اعلام پادکست نظارت ادغام

رسانه های هوش ارائه دهنده Meltwater است افزود پادکست نظارت به آن محصول مجموعه به مشتریان توانایی برای نظارت بر 25,000 پادکست ها در سطح جهان در زمان واقعی.

به عنوان رسانه تکامل یافته با بیش از نیمی از همه آمریکایی ها گوش دادن به پادکست در 2019, Meltwater جدید پادکست ادغام را ببینید اضافه کردن شرکت بیش از 3000 پادکست جدید برای پلت فرم هر روز در سراسر بیش از یک دوجین زبان.

Meltwater مشتریان هم اکنون می توانید مانیتور پادکست با استفاده از کلمات کلیدی که برای آنها مهم هستند. علاوه بر این آنها می توانند پیدا کردن فرصت های به جای رهبران فکری از سازمان خود را در پادکست که پوشش موضوعات مربوط به تخصص خود را.

داشتن توانایی برای نظارت بر پادکست جهانی اجازه می دهد تا مشتریان به معیار حضور خود را در پادکست خود را در برابر رقبای; درک احساسات هر ذکر است; تجزیه و تحلیل عملکرد کلی خود را و به اشتراک گذاری مربوطه پادکست با ذینفعان به راحتی.

کامل همه در یک راه حل اجازه می دهد تا مشتریان برای نظارت و تجزیه و تحلیل پادکست در کنار آنلاین, اخبار رسانه های چاپی, پخش, پوشش خبری و رسانه های اجتماعی. Meltwater جدید ارائه نیز قطاری محتوای بیشتر و مکالمات بیش از دیگران در این صنعت است.

“مصرف کنندگان محبوبیت پادکست ها به طور پیوسته در حال افزایش در سراسر جهان و شرکت در حال حاضر توجه خود را به پادکست به عنوان یک رسانه مهم برای آنها در نظر بگیرید به عنوان بخشی از خود را روابط عمومی و بازاریابی استراتژی می گوید:” Meltwater اجرایی مدیر محصول Niklas د Besche.

“ما هیجان زده به اضافه کردن پادکست نظارت به راه حل هایی که ما ارائه به مشتریان و کمک به آنها در به دست آوردن بینش از پادکست به ببینید که چگونه است که مطابق با آنچه که گفته در اخبار و در سراسر رسانه های اجتماعی است.”

Meltwater مشتریان صحبت می کنند را به حساب مدیر در مورد اضافه کردن پادکست جدید نظارت بر عملکرد خود را به اشتراک. اطلاعات بیشتر در مورد پادکست جدید نظارت بر ادغام را می توان در اینجا یافت نشد.

// در این مقاله برجسته

Meltwater

Meltwater یک نرم افزار به عنوان خدمات شرکت است که توسعه بازار و نظارت بر رسانه ها و هوش کسب و کار نرم افزار.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de