عضو مایک پنس کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus

Category: سانتایمز Comments: No comments

واشنگتن – یک عضو معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, کاخ سفید روز جمعه گفت به مناسبت اول چنین عفونت در بالای پله های دولت.

کتی میلر سخنگوی پنس نیست شناسایی کارمند و نه او می گویند به طور خاص که در آن فرد کار می کرد. پنس رهبری دولت coronavirus نیروی کار شده است و به طور منظم حضور رئیس جمهور در هفته های اخیر.

“در این شب به ما اطلاع داده شد که یک عضو دفتر معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای کوروناویروس” میلر در بیانیه ای گفت:. “نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد است.”

میلر گفت: تماس با ردیابی بود که انجام شده مطابق با دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. پنس روز دوشنبه گفت که او تا به حال نه تست شده برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت و گفت: خود را تست منفی بود.

معاون رئیس جمهور را بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد که در آن کارکنان مشغول به کار و یا اینکه پنس شده بود آزمایش گاهی این هفته است.

“من آزمایش نشده هنوز” پنس روز دوشنبه گفت:. “من به طور منظم در مشاوره با پزشک و او گفت: من نشده است در معرض هر کسی برای هر دوره از زمان است که تا به حال coronavirus و که من و همسرم هیچ نشانه ای ندارند.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>