سلامت روانی در درون سازمان: انعطاف پذیری و ثبات

ما می دانیم که این روند برای مردم کار از خانه در حال افزایش است. این HSO می گوید: 50 درصد از کارگران در انگلستان خواهد بود از راه دور مبتنی بر پایان این سال است. این وعده آزادی و اعتماد و کنترل و انعطاف پذیری. بدون رفت و آمد. برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد, آن را نمی کند? اما در واقعیت توجه جدی نیاز به توجه به سلامت روان کارکنان که کار از راه دور.

کمتر وجود دارد تعامل با گسترده تر شده است. فکر می کنم در مورد یک روز معمولی در یک دفتر کار; شما مالش شانه به وجود دارد شما ببینید همین مردم در رفت و آمد خود را و به اشتراک گذاری این تجربه. به شما می گویند سلام به مردم در کافی شاپ که لبخند به آنها دست شما معمول خود را سفارش دهید. چیزهای کوچک اضافه کنید.

گذشته از نداشتن تعامل فیزیکی با همسالان وجود دارد می تواند یک فقدان ایده های و ساخت و ساز در ایده ها با دیگران است. اما وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از مردم زندگی و کار در همان فضا به جذب این وعده از انعطاف پذیری. مسئله این است که نگه داشتن خطوط بین خانه و محل کار روشن است.

مشترک جنبه های منفی به کار که در آن شما زندگی می کنند عبارتند از: افسردگی, اضطراب, استرس, انزوا, کاهش وزن و کاهش علاقه به برقراری ارتباط با دیگران (با تشکر از straightforwardness تعامل آنلاین با همکاران).

این کار می تواند تنها. هنوز بسیاری از کارگران از راه دور صحبت با صدای بلند در طول روز کاری خود با هیچ کس در کنار میز برای چت. آنها نمی بینم هر مردم دیگر که می تواند جداسازی. آن را نیز می تواند باعث اصطکاک با مردم در آنها زندگی می کنند به عنوان تبدیل شدن آنها خود را تنها نقطه تماس.

آن را آسان برای مصرف کنید و قبل از شما آن را بدانید شما در حال کار به شب و یا آخر هفته. غاصب و تعویق سندرم(ع) می توانند اشک شما را. وجود دارد تمایل به “دیده می شود” به کار می شود. وجود دارد یک ایده نادرست است که کارگران از راه دور تماشای Netflix در تمام طول روز و به عنوان نتیجه ساعت کار پراکنده در تلاش برای رد این. شما می توانید تصور کنید رفتن به یک دفتر در 11 pm ارسال یک ایمیل به رئیس خود ؟ این نهاد استرس بی مورد در یک فرد و باعث می شود همه شیوه ای از روان بیمار-سلامت است.

شاید بزرگترین چالش های مواجه شده توسط خانه کارگر است برداشت خودتان را پس از یک شکست ؟ اگر همه چیز نمی رویم چگونه شما انتظار می رود وجود دارد هیچ کس وجود دارد به نوبه خود برای cuppa و یک دریچه.

Self-support

پس چه می توانید انجام دهید برای کاهش این جنبه های منفی? راز نگه داشتن شناور است اعتماد به نفس. این مخلوط را با توانایی به وضوح ارتباط و انضباط سازگار باشد. سرانجام خود آگاهی و دانستن زمانی که شما نیاز به یک استراحت.

به یاد دارم یک روز که در آن من فقط می توانم به کار من. من احساس نحو نامشخصی افسرده. من تا به حال به دست هر چیزی را با ظهر و من احساس گناه بود که من به هدر رفتن این شرکت است. من نگران من می خواهم برای پاسخ به سوال من عدم بهره وری روز بعد. من از لحاظ جسمی ناخوشی بنابراین وجود دارد هیچ بهانه ای.

من به سرعت متوجه این اشتباه بود. گفتم خط من مدیر من در تلاش بود که من که قرار بود برای قرار دادن آنچه که من می تواند و بعد از ظهر ، او در مورد آن گفت که صدا مانند یک ایده خوب است. من برای پیاده روی رفت. من رفت و به یک کافه. من خودم یک تکه از کیک. من احساس مراتب بهتر است. من تا به حال یک روز مثل آن را پس چون من متوجه اهمیت نگه داشتن خودتان ذهنی هست.

انجام این حق به معنی داشتن یک فضای اداری, فقط برای شما, با درب بسته و یک روال. چیزهای ساده مانند گرفتن در یک زمان خاص انجام برخی از ورزش داشتن یک حمام و برخی از صبحانه قبل از شلیک کردن لپ تاپ می تواند کمک بزرگی باشد. لباس پوشیدن می تواند چنین تاثیر. آن را وسوسه انگیز به ماندن در لباس خواب خود را در تمام طول روز, اما چگونه آن را در واقع شما احساس می کنید بعد در روز ؟ (هیئت داوران در کفش. اگر شما به پوشیدن دمپایی هر روز هشدار داده می شود که پای خود را نمی خواهد آن را مانند وقتی که می آید به پوشیدن ‘مناسب’ کفش!).

اگر شخصیت خود را به طور طبیعی از راه دور مناسب کار شما پیدا کردن این آسان تر است.

ما طراح و هارون نمی توانید تصور کنید که یک زندگی که در آن او نیست و کار از راه دور. او سفر جهان و سیاهههای مربوط از کشورهای مختلف در طول سال. “راستش به نظر من این یک تازگی هر طوری فکر نمی کنم در مورد آن را به عنوان چیزی خارج از عادی,” او می گوید. “این ایده که حل و فصل در یک مکان با ثبات و آرامش برای تلفن های موبایل وحشتناک!”

چه چیزی می تواند کارفرمایان انجام دهید ؟

یک شرکت خوب را تشخیص نیازهای کارکنان خود را. در اینجا چند چیز است که می تواند انجام شود برای اطمینان از هیچ کس پشت سر گذاشت.

تندرستی برنامه: سرمایه گذاری در یک برنامه کمک به کارمند نه تنها خود را نشان می دهد تعهد و وفاداری به کارکنان تندرستی اما به آنها کمک می کند به فعال خود پیشرفت.

از آنها بخواهید: شاید ساده ترین چیزی که به انجام این است که به درخواست مردم چگونه آنها احساس. استفاده از بازخورد به کارکنان خود را احساس می کنید شنیده می شود. هر جمعه در کد انیگما ما یک ” شادی چک که در آن کارکنان به ما بگویید (ناشناس یا نه) چگونه خود را هفته رفته و به همین دلیل است. (ما با هم بازی کنن Dodd آهنگ وقتی ما برای این بازخورد).

کمک به کارکنان خود را ایجاد فضایی: ارائه کمک هزینه مبلمان اداری کمک می کند تا کارکنان خندق مبل و ایجاد یک فضای کاری آنها می تواند در زمانی که آنها کار نمی کند.

به طور منظم ارتباطی: با استفاده از چیزهایی مانند گوگل و پاسخگویی به معنی تیم را به دیدن یکدیگر و تعامل بیش از صرفا با استفاده از یک کلاینت چت. در کد انیگما آن را غیر معمول نیست برای دیدن کسی که با پوشیدن یک دایناسور ماسک یا یک مرغ در دامان طی یک ملاقات. ما همیشه چت ما در حال اجرا بیش از حد. مکالمات از محدوده جدی به مسخره.

ملاقات در هر زمان ممکن است: اگر وجود دارد یک کنفرانس یا رویداد یا شما اتفاق می افتد به در همان شهر به عنوان یک همکار این یک ایده عالی برای ملاقات در فرد است. کد انیگما نیز در دیدار به صورت یک هفته در ماه ژوئن یا ژوئیه هر سال است. این یک تعادل کامل از کار تیم پیوند و شراب نوشیدن.

اجرای کار و زندگی تعادل: در کد انیگما ما ندارد کار ما ایمیل بر روی دستگاه های شخصی و این فقط به همان اندازه برای امنیت داده ها به عنوان آن را برای حصول اطمینان از کار و زندگی تعادل برای کارکنان ما. ما هسته ای ساعت و در کل اکثر مردم به آنها چوب مگر اینکه چیزی واقعا مهم می آید.

اعتماد کارکنان خود را: در نهایت کار بر روی یک پایه و اساس اعتماد به چسب است که دارای این همه با هم. برخی از شرکت ها برنامه های که نظارت بر آنچه که کارکنان در حال گرفتن تا. اگر آنها با استفاده از تجهیزات خود را هر چند, آن را معقول و منطقی به انتظار این است. آن را کاملا سرزده است. اعتماد به معنی اجازه دادن به مردم پاسخگو باشد برای کار خود را.

Maygen ژاک مدیر بازاریابی در کد انیگما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im