Haida Gwaii بطری حاوی یک شعر در مورد عشق و حسرت, نوشته شده در اندونزی.

یک بطری پیدا کلپ تمیز کردن ساحل از میلاد در تابستان 2019 شامل یک شعر نوشته شده در اندونزی. ارسال عکس – نیکی سعادت / PNG

“مادر من متاسفم برای آن زمان من شما را به گریه واداشت. مادر من متاسفم برای اینکه بچه خوب شما می خواستم به من بود. مادر من شما را دوست دارم.”

یک پیام مرموز در یک بطری در تابستان امسال نزدیک Haida Gwaii توسط یک گروه از جلبک دریایی تمیز تبدیل شده به یک شعر برای مادر کسی.

خطوط آن نوشته شده بود در اندونزی ابراز غم و اندوه و پشیمانی:

“مادر من متاسفم برای همه زمان ها من نمی گوش دادن به توصیه های خود را حتی اگر من می دانم آن را برای بهترین” شعر آغاز می شود.

“مادر من متاسفم برای اینکه شرمنده از آنچه شما انجام دهید حتی اگر من می دانم که شما کار سخت برای من و هرگز شکایت دارند. من فقط یک ناسپاس بچه.”

یک گروه از جلبک دریایی هرفسترس آمد در سراسر بطری در تابستان 2019 در نزدیکی Haida Gwaii UBC جنگلداری دانشجو نیکی سعادت گفت: Postmedia یک ایمیل به در.

“من با دوستان که صحبت می کند Bahasa Indonesia و او ترجمه توجه داشته باشید برای من,” او گفت:.

توجه داشته باشید پیدا شد توسط حوری دریایی Isadoro رومرو صاحب شمال اقیانوس آرام اشنه دریایی. ترجمه شد توسط امیلیو والری.

سعادت فکر می کردم این شعر معنی دار بود به خصوص به عنوان روز ولنتاین روش های توصیف آن به عنوان یک “عشق شعر در مورد مادران است.”

این اولین بار نیست که یک بطری حاوی پیام بوده است که در ساحل اقیانوس آرام. در سال 2013 یک Courtenay آمد در سراسر آنچه که تصور می شود یکی از قدیمی ترین پیام در یک بطری که در آن زمان.

استیو Thurber, 53, متوجه, سبز, بطری شیشه ای با فرسوده کلاه دروغ گفتن در یک تپه شن و ماسه در نزدیکی گاری روپوش دار به یارو. او می تواند یک پاکت داخل امضا توسط کسی به نام ارل ویلارد تاریخ سپتامبر. 29 دسامبر 1906. پاکت گفت: ویلارد انداخت بطری به اقیانوس 76 ساعت به یک سفر در کشتی بخار راینر آن را به عنوان سفر از سان فرانسیسکو به بلینگهام بشویید.

با توجه به رکوردهای جهانی گینس, سایت, قدیمی ترین پیام در یک بطری پیدا شد در سال 2018 در استرالیا. آن موجود بود در یک جین بطری پرتاب در دریا در سال 1886 توسط کاپیتان یک کشتی آلمانی.

مرتبط

gluymes@postmedia.com

twitter.com/glendaluymes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de