که 15 درصد بیشتر از کسانی که زندگی در بقیه B. C. 10 درصد بیشتر از کانادایی ها به طور کلی با توجه به بررسی Leger

فقط بیش از 40 درصد از مترو Vancouverites می گویند که آنها در حال تلاش برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس, 15 درصد بیش از کسانی که زندگی در بقیه B. C. 10 درصد بیشتر از کانادایی ها به طور کلی بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این Leger نظرسنجی در بر داشت که 41 درصد از مترو ونکوور پاسخ دهندگان گفت: آنها با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی خود را به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در مقایسه با 26 درصد در بقیه B. C. و 31 درصد در سراسر کشور.

این نظرسنجی متوجه شد که 32 درصد از کسانی است که خود را شناسایی به عنوان قومی چینی مبدا” نشان می دهد که بیشترین نگرانی در مورد تهدید از coronavirus در جامعه خود را همراه با زندگی مردم در مناطق شهری و حومه و کسانی که کودکان خود را در خانواده.

این رقم در مقایسه با 25 درصد از ساکنان ونکوور که “بسیار بسیار نگران” مورد تهدید از این ویروس در جامعه می باشد. در مترو ونکوور 35 درصد “تا حدودی نگران کرده است.”

در کمی متفاوت سوال در مورد تهدید ویروس به کانادا 29 درصد گفت: آنها بسیار یا بسیار نگران است که واکنش افزایش به 37 درصد برای مردم خود شناسایی به عنوان منشاء چینی.

این Leger نظرسنجی در بر داشت که شستن دست ها بالا است احتیاط کانادایی ها مصرف خود را به کاهش خطر ابتلا به این ویروس در 80 درصد است.

نظرسنجی نویسنده ایان بزرگ گفت: آن را خوب است برای دیدن است که مردم پس از توصیه های اصلی از کارشناسان بهداشت عمومی.

این B. C. مرکز کنترل بیماری ها می گوید: “مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از coronavirus و بیماری های دیگر است که برای شستن دست های خود را به طور منظم و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.”

مرتبط

این نظرسنجی در بر داشت که کانادایی ها ساخته شده اند دیگر رفتار تغییرات که شامل مکرر تمیز کردن و ضد عفونی سطوح و اشیاء در 52 درصد و با استفاده از الکل بر اساس عفونی بیشتر در 49 درصد است.

زیادی صحبت از ادمونتون گفت که نگران کننده است که 13 درصد گزارش شده با استفاده از درمان های طبیعی/اقدامات احتیاطی از قبیل روغن های ضروری است.

BCCDC هیچ توصیه هایی برای هر گونه داروهای مکمل یا روغن برای جلوگیری و یا درمان coronavirus.

“من تعجب می کنم اگر وجود دارد یک دروغ یا اطلاعات غلط کمپین که به trickling به ذهن مردم” گفت: بزرگ Leger اجرایی معاون رئیس جمهور و شریک زندگی غربی کانادا.

در سراسر کشور 59 درصد گفت: آنها با تکیه بر رادیو و تلویزیون خود را برای اطلاعات در مورد کوروناویروس; 51 درصد در منابع آنلاین و 33 درصد و 32 درصد در بین منابع خبری آنلاین و رسانه های اجتماعی بود.

Leger بررسی 2,364 مردم در سراسر کشور 453 بودند در B. C. و 548 در ونکوور.

شرکت کنندگان به طور تصادفی انتخاب شده از Leger, نظر, یک, اینترنت, پنل بیش از 400,000 کانادایی. شصت درصد به صورت تصادفی استخدام از طریق تلفن در طول 10 سال گذشته Leger می گوید: “باعث می شود این پنل بسیار شبیه به زمان جمعیت کانادا در تعدادی از مشخصات دموگرافيک.”

نظرسنجی انجام شده در زبان انگلیسی و فرانسه بین جمعه, فوریه. 7 و شنبه, فوریه. 10.

kevingriffin@postmedia.com

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su