مایکل اوبراین دبیرستان بسکتبال نوت بوک

برنده بزرگ برای شمعون و مورگان امشب پارک بود اما خیلی شپشو سازمان دیده بان برای خنثی. هر دو تیم تحت سلطه از شروع ترک بسیار کمی درام و تقریبا هیچ انرژی در کاورنو جونز زراد خانه.

این شهرستان عنوان بازی روز یکشنبه باید عالی هر دو تیم در حال بازی بهترین خود را در حال حاضر.

وجود دارد برخی از اخبار دیگر در روز جمعه. اردن با نام تجاری کلاسیک all-star game اعلام کرد که برگزار خواهد شد در Wintrust آرنا در 25 مارس. جوان DJ مباشر, Morgan پارک آدام میلر و شیکاگو بومی Nimari برنت تمام شد انتخاب شده است. رابرت اسمیت و تایرون کشتار خواهد مربی این دو تیم است.

مایک کلارک در DePaul دبستان که در آن فنویک کشیده خوب ناراحت است.

روز جمعه بازی ها بالا

دیرفیلد 44 مین شرق 43: والت Mattingly آمار بازی-برنده و براندون Lieb چراغ راه با 14 امتیاز.

کارمل 62, Marist 30: غالب پیروزی برای کشتی های دریایی. دانشجوی سال دوم آشر جکسون به ثمر رساند 19 و تاریخ Kimahri Wilson اضافه شده 12.

نورد مرغزار 66 Wheeling 51: حداکثر کریستی 23 امتیاز 12 ریباند و پنج بلوک و کامرون کریستی اضافه شده 11.

استیونسون از 50 موندلین 49: این یک فصل به طور منظم رفت و برگشت برای میهن پرستان که به وضوح در رول بوده است به تازگی. مت آمبروز به ثمر رساند 19 منجر به راه است.

دانبار 87, کلمنت 63: این Mightymen پیشبرد بازی Fenger در لیگ تسلی عنوان بازی. ارشد رابرت جانسون scored22 و دوم Jerrell ادواردز اضافه شده 22 امتیاز.

کانکاکی 66, Thornwood 35: Rashard هریس تا به حال 16 امتیاز و هشت ریباند. این Kays هستند 21-4. Ambrozino Storr اضافه شده 14 امتیاز.

Benet 45 Notre Dame 43: این Redwings همیشه بسیار خطرناک در خانه. تایلر ون Eekeren ثمر رساند تا بازی-16 امتیاز. آنتونی Sayles نمی تواند گذشته خود را-دوم سه اشاره گر به سقوط برای دون.

سنت چارلز شمالی 63 سنت چارلز شرق 52: شمال ستاره برنده نبرد سنت چارلز پشت 21 امتیاز از دوم اتان Marlowe. که نام من آشنا نیست با که به ندرت اتفاق می افتد در نوت بوک. او 6-7.

Glenbard غرب 53 بلوط پارک 48: این shorthanded Hilltoppers انتخاب کنید تا یک اصلی پیروزی است. انس Alzamli ساخته شده یک کلید سه اشاره گر و پکستون سرپرست به ثمر رساند 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر