مایکروسافت, توییتر, Google, Facebook, YouTube, Reddit و LinkedIn تیم برای مبارزه با ویروس اطلاعات غلط

مایکروسافت, گوگل
Facebook, YouTube, Reddit و LinkedIn باید یک بیانیه مشترک صادر کرد و گفت که آنها “همکاری نزدیک با هم” در COVID-19 پاسخ تلاش های “از جمله مبارزه با تقلب و
اطلاعات غلط در مورد ویروس آسانسور معتبر محتوا بر روی سیستم عامل و به اشتراک گذاری به روز رسانی انتقادی در هماهنگی با دولت بهداشت و درمان سازمان در سراسر جهان است.”

سیستم عامل و پدر و مادر خود شرکت ها نیز “دعوت از شرکت های دیگر برای پیوستن به ما به عنوان ما به نگه داشتن جامعه سالم و امن” گفت: این بیانیه است.

رئیس ایالات متحده آمریکا
تکنولوژی افسر مایکل Kratsios برگزار شد از راه دور نشست چهارشنبه گذشته با نمایندگان عمده شرکت های فن آوری — نیز از جمله اپل, آمازون, IBM و سیسکو — به هماهنگی مبارزه با اطلاعات غلط مسیر مسافران و دیگر اطلاعات محور توابع و احتمالا با کمک تجزیه و تحلیل تحقیقات پزشکی.

تبلیغات

تبلیغات

یکی مکرر منبع اطلاعات غلط است
شده است رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در اخیر بیانیه عمومی ساخت همانا منطقه ای غربالگری سایت صدا مانند یک منبع مورد به طور گسترده در دسترس است.

بسیاری از شرکت های فن آوری باید
ارسال شده در وبلاگ ترسیم فردی خود را تلاش برای نگه داشتن کارکنان خود را امن و همچنین به عنوان مبارزه نادرست یا گمراه کننده محتوا در سیستم عامل خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im