مایک هارکورت: ونکوور ورشکسته ؟ به احتمال زیاد نیست اما پیش بینی است نه تشویق

محتوای مقاله

شهرهایی مانند ونکوور در صورت بیش از حد بسیاری از خواسته های بیش از حد چند دلار درآمد. بنابراین می تواند یک شهر مانند ونکوور ورشکسته ؟

به احتمال زیاد نیست. هر چند ونکوور و شهرهای دیگر در حال دیدن در طول سابقه COVID-19 گیر درآمد قابل توجهی کاهش می یابد.

ونکوور شهردار کندی استوارت در یک درخواست برای کمک به هفته گذشته نشان داد یک نظرسنجی که برجسته COVID-19 تاثیر بالقوه اگر 25 درصد از مالیات نمی پرداخت خود را در سال 2020 مالیات بر املاک. در همان زمان ونکوور گذاشته 1500 نفر از کارگران سوری 2,000.

به کمک این B. C. دولت وزیر مالیه اعلام کرد کسب و کار کاهش مالیات معوق پرداخت مالیات و دیگر اقدامات در گفتگو با ونکوور و دیگر شهرداری در مورد نحوه رسیدگی به ضرر و زیان درآمد. و همچنین دولت فدرال به تازگی اعلام کرد بیش از 100 میلیارد دلار درآمد برای حمایت از فرد شهروندان و کسب و کار.

همچنین در ونکوور روز بارانی صندوق ذخیره از جمله 4 میلیارد دلار اموال موقوفه صندوق (PEF) ما در 1970s. یکی از اهداف PEF (60 درصد آن گره خورده است تا در دراز مدت کم-هزینه اجاره برای مقرون به صرفه مسکن اجاره) است که به سرمایه گذاری برخی از آن سالانه درآمد در ونکوور اولویت های استراتژیک. من باور دارم که حفظ شهر خدمات پایدار در یک اقدام بی سابقه COVID-19 همه گیر است یک اولویت استراتژیک!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de