تاجر میلیونر ویلی ویلسون ارائه پنج شنبه برای اهدای 10,000 ماسک های پزشکی و 1000 پیشرفته تر “N-95” ماسک به پلیس شیکاگو و بخش آتش برای محافظت از اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم از شهر جنگ علیه coronavirus.

سابق شهرداری چلنجر که تایید کمک لری Lightfoot شکست دادن Toni Preckwinkle ویلسون یک عمر صرف کرده است از کمک های خیریه.

او معروف پرداخت مردم صورتحساب مالیات بر دارایی برای جلوگیری از آنها را از دست دادن خانه های خود. او رسیده است را به جیب خود را به صورت نقدی به افراد بی خانمان و گرسنه مردم در خیابان.

در روز پنج شنبه او ارائه شده برای قرار دادن عرضه های پزشکی کسب و کار است که منبع اصلی خود را از ثروت شخصی به کار برای یک Chicago Fire Department است که در حال حاضر دیده می شود یک امدادگر و یک دستیار معاون رئیس پیراپزشک تست مثبت برای coronavirus.

“در 30 روز گذشته من فروخته شده به مشتریان من احتمالا حدود 10 میلیون ماسک صورت. تا زمانی که من کردم این خبر که مردم نمی توانستم اونا من فقط گفت: “اجازه دهید من فقط کمک 10,000 به اولین پاسخ دهندگان,'” ویلسون گفت:.

“آن چیزی که حق انجام دهد. مردم در اینجا قرار دادن زندگی خود را در خطر است. و این می تواند من. آنها برای محافظت از خود. من فقط به آن را به آنها. من نمی خواهم هیچ چیزی از آن. این زندگی من است. من به همه زمان ها است.”

علاوه بر ماسک های پزشکی ویلسون گفت او یکی دیگر از حمل و نقل 5000 N-95 ماسک آینده در هفته آینده. پس از ارائه 4,000 از آن قوی تر ماسک به مشتریان خود او برنامه ریزی برای اهدای بقیه به Chicago Fire Department.

ویلسون ارائه در یک زمان می آید زمانی که سه اول-پاسخ — پیراپزشک, دستیار معاون رئیس پیراپزشک و یک ناشناس پلیس کارمند — در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus.

پلیس و آتش موارد به خصوص مشکل به دلیل تهدید که بیشتر شایع گسترش می تواند حاشیه یک گروه بزرگ از اولین پاسخ دهندگان فقط زمانی که آنها نیاز به رسیدگی موارد اضافی.

A man and woman in the Loop wear face masks Thursday amid growing fear about the coronavirus.
در حالی که عموم مردم شده است خواست برای جلوگیری از خرید و پوشیدن ماسک های جراحی آنها به شدت مورد نیاز است.پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دهندگان درمان قربانیان coronavirus.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

“آتش کمیسیون می گوید ما می خواهیم با کمال میل قبول پیشنهاد و قدردانی خود را از نگرانی و سهم” آتش سخنگوی وزارت لری لانگفورد نوشت: در متن پیام آفتاب-بار.

راب Tebbens سیاسی مدیر برای شیکاگو آتش نشانان اتحادیه محلی 2, هیجان زده شد با آنچه که او به نام “پیشنهاد بسیار سخاوتمندانه است.”

“اعضای من می خواهم به آن محافظت شود. اعضای من نگران ایمنی خود را و آماده بودن برای انجام کار خود را با خیال راحت و داشتن تجهیزات مناسب برای انجام کار خود را با خیال راحت. … شده است که ادعا می کند وجود دارد که کمبود لوازم و تجهیزات. … اظهارات که ساخته شده اند از طریق رسانه ها” Tebbens گفت: Sun-Times.

“من می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم به ارائه حفاظت اضافی یا حفاظت یا هر چیزی که آنها را فراهم می کند با سطح آسایش و یا سطح ایمنی به طور موثر به انجام کار خود را و تبدیل شدن به یک بخشی از مشکل است. ما wan به بخشی از راه حل است.” برادرانه منظور از

برادرانه منظور از پلیس جمهور کوین گراهام نمی تواند نظر رسیده است.

N-95 ماسک شده اند در تقاضای بالا در این بیماری همه گیر از آنجا که آنها فیلتر کردن ذرات کوچک از هوا. آنها مدت طولانی است که مورد استفاده توسط کارگران ساختمانی از جمله نقاشان ساندرز و تیغه پیمانکاران.

در اوایل این هفته معاون رئیس جمهور مایک پنس در اعتراض به شرکت های ساخت و ساز برای اهدای موجودی خود را از N-95 ماسک به بیمارستان های محلی و جلوگیری سفارش جدید ماسک برای سهولت کمبود تجهیزات حفاظتی در بیمارستان فرح برای بهمن coronavirus بیماران.

“کسانی که ماسک صنعتی است که استفاده از آنها در سایت های ساخت و ساز کاملا قابل قبول برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای محافظت از یک بیماری تنفسی” پنس گفت: در کاخ سفید جلسه.

“ما می خواهیم شرکت های ساخت و ساز است که رئیس جمهور ما به خوبی می داند که از پس زمینه خود را [به عنوان یک توسعه دهنده] — ما درخواست آنها را به کمک مالی خود N-95 ماسک خود را به بیمارستان های محلی و همچنین چشم پوشی ساخت سفارشات جدید.”

در یک صدای جیر جیر ایالات متحده جراح کلی التماس کرد با آمریکا به “توقف خرید ماسک.”

“آنها موثر در حفاظت از عموم مردم از انقباض #Coronavirus. اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از بیمار, بیماران آنها را قرار می دهد و کشور ما در معرض خطر” توییت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im