وزیران ‘در دسترس برای دیدار با مرطوب’suwet’en روسای اما روسای نمی خواهد وجود داشته باشد

مخالفت با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد به گاز طبیعی خط لوله گاز کشف و ضبط شده است اقتصاد به عنوان معترضان محاصره جاده و راه آهن در نقاط مختلف کانادا.

Na’moks سخنگوی مرطوب’suwet’en ارثی ستاد دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در Smithers, B. C., سه شنبه آذر.7, 2020, Amy Smart / کانادا مطبوعات

کانادا وزیر مسئول بومی روابط ساخت یک پیشنهاد برای دیدار با مرطوب’suwet’en ارثی روسای اما با رهبران در میان کسانی که روسای مسیر برای دیدار با هواداران در انتاریو احتمال چنین جلسه ای به نظر می رسد کم است.

مخالفت با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد به گاز طبیعی خط لوله گاز کشف و ضبط شده است اقتصاد به عنوان معترضان محاصره جاده و راه آهن در نقاط مختلف کانادا.

کارولین بنت گفت: در نامه ای سرگشاده شنبه که او و B. C. همتای اسکات فریزر در دسترس خواهد بود در شمال B. C. به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه برای دیدار با هر یک از ارثی ستاد که ممکن است مایل به صحبت.

“ما درک می کنیم که شما باید مسائل فوری به حل و فصل و نیاز به اختصاص داده شده توجه از هر دو سطح دولت به کار با شما در نمودار مسالمت آمیز مسیر رو به جلو” در این نامه می گوید. “ما بیش از تمایل به پیدا کردن هر دو طرف قابل قبول روند با شما و مرطوب’suwet’en ملت به نشستن و رسیدگی فوری و دراز مدت مسائل در دست است.”

این نامه گفت: وزرای درک بسیاری از روسای ممکن است در Smithers و وزیران متعهد به بازگشت به زمانی که آنها وجود خواهد داشت.

Na’moks یکی از ارثی خانه ستاد که منجر به اولین کشور تحت شکل سنتی از حکومت گفت: چهار نفر از هموطنان خود را ارثی ستاد عنوان شد به Mohawk قلمرو شنبه برای تشکر از اعضای اولین ملت برای همبستگی خود را در حالی که او در مراسم تشییع جنازه.

آنها باقی می ماند تمایلی به دیدار با وزرای تا RCMP و خط لوله ساز ساحلی GasLink خارج از قلمرو سنتی, او گفت:.

“حذف RCMP از خاک ما حذف (ساحلی GasLink) از سرزمین ما و ما باید بحث چرا که در حال حاضر قرار می دهد که ما تحت فشار. شما نمی توانید به رایگان و باز کردن بحث اگر شما تحت فشار” Na’moks که او نیز می رود جان Ridsdale گفت.

Na’moks گفت: او نگران است که روسای ممکن است دست به یک پنجره فرصت برای گفت و گو با دولت فدرال است.

“ما تا به اینجا بوده است برای هزاران سال,” او گفت:. “این جدول زمانی خود را از آن مال ما نیست.”

RCMP در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه نیروی آگاه است درخواست برای یک تلفن همراه کوچک جدا شدن برای ترک یک منطقه از راه دور از بریتیش کلمبیا و بحث های در حال انجام در مراحل بعدی. جدا شدن است که در آن Mounties به تازگی بازداشت 28 نفر که افسران اجرا یک دستور از طرف ساحلی GasLink.

اکثر افسران منطقه را ترک کرده اند پس از RCMP گفت: عمده آن عملیات در این منطقه تا به حال به این نتیجه رسیدند اما آنها گفت: واحد های تلفن همراه را در محل باقی می ماند و آنها همچنان “گشت راهرو به همه اطمینان ایمنی است.”

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر