وزرا خوشبین به مذاکرات با مرطوب’suwet’en ستاد برای ادامه روز سوم

Category: ونکورسان Comments: No comments

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت گفت: واقعیت این است که مکالمات در حال ادامه است “یک علامت بسیار خوبی است.”

ارثی رئیس Na’Moks دیده می شود ترک مرطوب’suwet’en دفاتر در Smithers, B. C. جاناتان هیوارد / کانادا مطبوعات

SMITHERS — ارشد وزرای دولت می گویند که آنها باقی می ماند, خوش بینانه, گفتگو با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد خواهد شد و شکستن بن بست بیش از یک خط لوله و اختلاف است که موجب اعتراضات گسترده و اختلال در حمل و نقل.

فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر می گویند بحث پیچیده هستند و در برخورد با مسائل دشوار است اما در حال پیشرفت با احترام.


وزیر فدرال تاج-بومی روابط کارولین بنت و B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر می رسند به آدرس رسانه ها در Smithers, B. C., جمعه, 28 فوریه سال 2020 است.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

در یک کنفرانس خبری امروز بنت گفت: واقعیت این است که مکالمات در حال ادامه است “یک علامت بسیار خوبی است.”

مذاکرات آغاز شد بعد از ظهر پنجشنبه در شمال قبل از میلاد و در ادامه به اواخر جمعه شب و در یکی دیگر از به روز رسانی انتظار می رود که بعد از امروز.

برخی از مرطوب’suwet’en ارثی سران مخالف هستند به گاز خط لوله در قلمرو سنتی خود را مسئله ای است که موجب همبستگی تظاهرات و محاصره در سراسر کشور است.

تظاهرات را مختل مسافر و حمل و نقل قطار خدمات بیش از سه هفته گذشته و پلیس به تازگی نقل مکان کرد به از بین بردن برخی از محاصره.

از طریق راه آهن روز جمعه گفت که بسیاری از خدمات خواهد بود و به تدریج ترمیم همانطور که از شنبه, از جمله بین تورنتو و مونترال و اتاوا.

همبستگی تظاهرات و محاصره شکسته در سراسر کشور پس از RCMP نقل مکان کرد به خیس’suwet’en خاک در شمال بریتیش کلمبیا در فوریه. 6 به اجرای یک دستور به توقف محاصره ساخته شده توسط کسانی که مخالف ساحلی GasLink گاز خط لوله است.

مرطوب’suwet’en حکومت هر دو سنتی ارثی ارشد سیستم و انتخاب گروه شوراها. اکثریت آن شورا را تایید خط لوله, اما برخی از مرطوب’suwet’en ارثی روسای مخالفت با آن در حال اجرا را از طریق قلمرو سنتی خود را.

این اختلاف همچنین شامل دیگر بی قراری حقوق زمین و عنوان مسائل از جمله کسی حق مذاکره با دولت ها و شرکت های بزرگ و, واقعیت این است که زمین یک معاهده باقی می ماند و unceded و یک سال 1997 دادگاه که به رسمیت شناخته ارثی ستاد’ اقتدار و حق انحصاری مرطوب’suwet’en مردم به زمین اما مشخص نیست که حد و مرز است.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>