Missguided ای توسط آسا برای ‘ارائه زنان به عنوان اشیاء جنسی’

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

پوستر نمایش یک مدل زن با پوشیدن لباس تنگ و یک جارچی ممنوع شده تبلیغات استانداردهای سازمان (ASA) برای ارائه زنان به عنوان اشیاء جنسی’.

تصویر بر روی صفحه نمایش به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی برای خرده فروش Missguided که فلفلی ایستگاه های راه آهن در ماه نوامبر سال گذشته است.

Missguided دفاع پوستر تبلیغات این ادعا که “ترویج و تشویق زنان توانمندی بسیار مهم است برای کسب و کار خود” و طرح “را فعال کنید مشتریان خود را به طور جسورانه و شجاع است.”

اما ASA مشاهده: “ما در نظر گرفته او را به عنوان دیده می شود که در حالت عمومی است که تمرکز در ناحیه قفسه سینه و شکم, به جای لباس, آگهی شود.

“ما همچنین اشاره کرد که سر او کج با دهان او کمی باز و پای او خم شد و مطرح شده که ما در نظر گرفته بود به احتمال زیاد دیده می شود به عنوان یک تحریک کننده جنسی در برخواهد داشت.

“ما در نظر گرفته شده است که تحریک کننده جنسی یک ظاهر طراحی شده و مطرح می شود به عنوان ارائه زنان به عنوان اشیاء جنسی. زیرا تبلیغ ماديت يافته زنان ما به این نتیجه رسید که آن را به احتمال زیاد به علت جرم جدی.”

به عنوان یک نتیجه این آگهی در حال حاضر ممنوع شده است و باید دوباره ظاهر می شود در شکل فعلی آن است.

Missguided در حال حاضر sparred با ASA بیش از محتوای جنسی در تبلیغات خود را پس از آن منتشر شده یک ویدئو بر روی تقاضا آگهی در عشق جزیره است. در نقطه ای, انواع مدل های لباس شنای زنانه دوتکه زده تحریک آمیز به شمار با افسانه: “اگر شما برنامه ریزی در پوشیدن لباس این تابستان … ما رو شما پوشش داده شده … نوع.”

// در این مقاله برجسته

Missguided

Missguided است بر اساس UK-چند کانال خرده فروش لباس با هدف 16-35 سال است. این شرکت مجموعه شامل قد بلند ریزه اندام لباس زیر و ست لباس خواب محدوده.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>