گم شده چیللیوکک مرد پیدا مرحوم

محتوای مقاله

گم چیللیوکک مرد مرده یافت شده است.

“جرم و جنایت است نه مظنون در مرگ او” RCMP نوشت: در آزادی مطبوعات صادر صبح روز شنبه. پلیس گفت که آنها نه می تواند انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد این مورد.

در روز پنج شنبه RCMP گفت: آنها در پاسخ به یک “اتفاق می افتند حادثه” در کلمبیا دره در چیللیوکک و خواسته های عمومی به ورزش احتیاط و 911 تماس بگیرید اگر آنها را دیدم خاکستری تویوتا تاکوما با یک تاج.

“فرد مربوط به این خودرو است که شناخته شده به در اختیار داشتن سلاح گرم و قصد خود را در این زمان ناشناخته است گفت:” آزادی مطبوعات. “پلیس نگران خود را به خوبی بودن.”

بعد از آن روز, به گفته پلیس این حادثه شد یک فرد از دست رفته بررسی و شناسایی این خودرو به عنوان راننده 39 ساله دیوید McCullum که تا به حال شنیده شده است از آنجایی که او در تماس با خانواده اش صبح روز پنج شنبه.

در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته Facebook, پست, مرد شریک گفت: او در سمت چپ خانه و خانواده در 9:44 صبح

“همه بچه ها و خودم را امن هستند! او یک فرد مبارزه با سلامت روان,” او گفت:.

“لطفا اگر کسی می بیند این کامیون یا عشق من اجازه دهید من می دانم. در حال حاضر او رفته و به او یک تفنگ با او و من می ترسم.”

بیشتر در مورد این موضوع

[email protected]

twitter.com/glendaluymes

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im